piątek, 5 grudnia 2025 06:39
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kolejny srebrny medal na turnieju dla Chemika! ZDJĘCIA

W walce finałowej kategorii junior 86 kg Paweł Hyra, pochodzący z Częstochowy i uczący się w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu, zdobył swój pierwszy srebrny medal.
  • Źródło: TS Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejny srebrny medal na turnieju dla Chemika! ZDJĘCIA

Zawodnik, reprezentujący niebiesko-biało-czerwone barwy TS Chemik Kędzierzyn-Koźle, stoczył zaciętą walkę z wyżej notowanym, doświadczonym Jakubem Sikanem z RMKS Rybnik, zdobywając w swojej kategorii srebrny krążek.

To już drugi srebrny medal dla kędzierzyńsko-kozielskiego klubu na XVI Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im. Jerzego Krasnozona w Knurowie! 

Paweł i jego trener doskonale wiedzą, nad czym pracować, aby następnym razem sięgnąć po złoto. Gratulujemy Pawłowi świetnego występu i życzymy kolejnych sukcesów - czytamy na facebookowym profilu Sekcji Bokserskiej TS Chemik Kędzierzyn-Koźle.

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieścieAutor komentarza: Ob. SerwatorTreść komentarza: Jedna z klinik stomatologicznych. Normalnie trudno się domyślić jaka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 16:33Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: dobrodziejTreść komentarza: Piszecie o Świętym Mikołaju, a na zdjęciu Hałabała...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:59Źródło komentarza: Napisz list do św. Mikołaja. Zapraszamy do udziału w naszej corocznej akcjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Co znów szukają do przeszkolenia mięsa armatniego by z czasem zostali wysłani i ginęli za banderland ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:51Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: 66979Treść komentarza: a czemu do Gliwic są tylko 4 pociągi w ciągu doby, a do breslau 20 ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:04Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociągu
Reklama
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 4°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna