Reklama
poniedziałek, 15 czerwca 2026 23:50
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Próbny test sprawności dla kandydatów do policji

Chcesz wstąpić w szeregi policji? Masz okazję sprawdzić swoje siły podczas próbnego testu sprawności fizycznej, który odbędzie się w sobotę 23 listopada.
  • Źródło: Policja
Próbny test sprawności dla kandydatów do policji

Autor: lodzka.policja.gov.pl

Akcja, którą przeprowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu, to doskonała szansa na ocenę swoich możliwości fizycznych i przygotowanie do procesu rekrutacyjnego. Nabór do policji jest otwarty, a ostatni w tym roku termin przyjęć do służby w garnizonie to 30 grudnia.

Test sprawnościowy rozpocznie się o godzinie 10:00 w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu.

Zapisy pod numerem telefonu: 798 032 503.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Marcin F Treść komentarza: Teresko, wyglądasz tak, jak w dniu, w którym odchodzłaś na emeryturę. Zdrowia Tobie i mężowi życzę. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 21:34 Źródło komentarza: 50 lat razem! Teresa i Marcin Kiełbasowie odebrali Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie Autor komentarza: Monika Treść komentarza: barded...? Data dodania komentarza: 15.06.2026, 19:47 Źródło komentarza: Nokaut w 26 sekund i kontrakt z czołową federacją. Wielki sukces Sulejmana Romańczyka. ZDJĘCIA Autor komentarza: rynkowy koźlak Treść komentarza: Niech sobie ten łomot do późna wezmą pod swoje okna. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 16:14 Źródło komentarza: Sobotni Festyn Integracyjny trzech rad osiedli. ZDJĘCIA Autor komentarza: barded Treść komentarza: Sulejman.....? Data dodania komentarza: 15.06.2026, 16:13 Źródło komentarza: Nokaut w 26 sekund i kontrakt z czołową federacją. Wielki sukces Sulejmana Romańczyka. ZDJĘCIA Autor komentarza: mądry i oczytany Treść komentarza: Potomkowie tych 85% głosujących za Polską zjeżdżają gremialnie do swej wsi latem. Niesie się wszędzie zapach grilla z polską kiełbasą, nie milkną rozmowy przy polskim piwie i narzekanie jak to im w Niemczech źle. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 15:50 Źródło komentarza: Te zdjęcia liczą już sobie przeszło 105 lat. Sprawdź, jakie wydarzenie upamiętniają Autor komentarza: Biwakowirc Treść komentarza: Kędzierzyńska policja zanim przyjedzie do zgłoszenia to sprawcy uciekają , i bawią się z nimi w. Iuciubabke miejskie monitoringi nie działają ludzie robią nas w ...ch.....a że jesteśmy bezpieczni kradną na potęgę wchodza na podwórka a na koniec usłyszysz że policja nie ma wglądu do tych kamer hahaha za co im się płaci ??? Zrobisz samosąd to wyłapujesz wyrok ... Tragedia Data dodania komentarza: 15.06.2026, 12:47 Źródło komentarza: Kradzież tablic rejestracyjnych na osiedlu Piastów w Kędzierzynie-Koźlu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna