Reklama
czwartek, 29 stycznia 2026 22:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przepisy na bliskość. Kolejne spotkanie z Fundacją Biedronka w Lubieszowie. ZDJĘCIA

W sali na boisku w Lubieszowie odbyło się kolejne spotkanie z Fundacją Biedronka w ramach programu "Danie Wspólnych Chwil". Tym razem wydarzenie nawiązywało do Świąt Bożego Narodzenia, łącząc degustację tradycyjnych potraw wigilijnych z różnych regionów Polski z bogatym programem artystycznym.
Przepisy na bliskość. Kolejne spotkanie z Fundacją Biedronka w Lubieszowie. ZDJĘCIA

Autor: sołectwo Lubieszów

Pięknie udekorowana sala i świąteczny nastrój wprowadziły uczestników w radosny czas Adwentu. Spotkanie rozpoczęto od wspólnego ubierania i rozświetlenia choinki z udziałem przedszkolaków oraz wójta gminy. Następnie zapalono pierwszą świecę na wieńcu adwentowym, co stało się symbolicznym akcentem otwierającym czas przygotowań do Świąt.

Spotkanie ubogaciły występy artystyczne przedszkolaków, zespołu Dziergowianki oraz Orkiestry Dętej Cisek. Degustacja tradycyjnych potraw wigilijnych pozwoliła na kulinarną podróż po różnych regionach Polski.

Podziękowania ze strony uczestników nie miały końca. - Ich serdeczne słowa i entuzjazm są dla nas ogromną motywacją do dalszego działania. Fundacja Biedronka po raz kolejny udowodniła, że wspólne chwile spędzone w świątecznej atmosferze mogą być nie tylko inspirujące, ale i budujące międzypokoleniowe więzi - mówi sołtys Lubieszowa, szefowa tamtejszego koła gospodyń wiejskich.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RajmundTreść komentarza: W środku na zdjęciu z mandoliną Renata Poguntke panieńskie Janocha moja ciociaData dodania komentarza: 29.01.2026, 13:26Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIAAutor komentarza: mądry i oczytanyTreść komentarza: Ale świetny artykuł, jestem przekonany, że wiele osób, tych z młodszego pokolenia, nie miało pojęcia o pani Krystynie, jej pogmatwanych losach oraz nieoczywistym pochodzeniu. Dziadek Rosjanin mieszkający w cesarstwie ( to jeszcze przed tymi wszelkimi nacjonalizmami które przeryły Europę ), ojciec w Kriegsmarine . Wkład dziadka w lokalne krowy ( mojej babci ruskie jedyną krowę zabrali ). Świetnie się czyta, materiał mocno postarany, szacun.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:36Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIAAutor komentarza: Prawo mafiTreść komentarza: Amber Gold i inne banki juz ludzi za pozwoleniem władzy okradały teraz Eleny nam podsuwają i kolejną pandemia NIPAH jak dlugo beda zwykłych ludzi niszczyć a sami sie bogacićData dodania komentarza: 29.01.2026, 07:30Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: BalbinaTreść komentarza: Urszula wspiera Urszulę, aby było wrażenie, że jest was więcej. Ale to tylko Urszula. Urszula z kuchni?Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:14Źródło komentarza: Radni Kukolka-Bogocz i Piasecki o pustych lokalach przy Reymonta. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata. :)Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:10Źródło komentarza: Nowy hit na osiedlu. Chlebomat czynny całą dobę. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:08Źródło komentarza: Chlebomat w Kędzierzynie-Koźlu. Świeże pieczywo i ciasta o każdej porze
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 0°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama