Reklama
wtorek, 21 kwietnia 2026 23:49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Klub MMKS Kędzierzyn-Koźle ma nowe władze

Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy w Kędzierzynie-Koźlu, który świętuje 25-lecie działalności, ma nowego prezesa. Został nim Marek Skrzydlewski. Wcześniej funkcję tę pełnił Piotr Nippe.
Klub MMKS Kędzierzyn-Koźle ma nowe władze
Piotr Nippe był prezesem MMKS-u przez 13 lat

Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze MMKS-u, które odbyło się 12 grudnia, było okazją do krótkiego podsumowania minionego ćwierćwiecza. List gratulacyjny od prezydenta Kędzierzyna-Koźla Sabiny Nowosielskiej odczytał jej zastępca Wojciech Jagiełło.

Chwilą ciszy uczczono pamięć trenerów, którzy odeszli już z tego świata, a byli to: Józef Szymura, Zbigniew Liskowicz, Sławomir Kowalik i Jan Bułkowski.

Po 13 latach ze stanowiskiem prezesa pożegnał się Piotr Nippe. - Kierowałem klubem od 2006 roku. Mój czas dobiegł końca. Z powodów zdrowotnych nie będę udzielał się w kolejnym zarządzie. Chciałbym podziękować wszystkim za współpracę - mówił do zebranych.

Zarząd MMKS-u docenił też redakcję „Nowej Gazety Lokalnej” przyznając pamiątkowy puchar za współpracę w minionych latach.

Na koniec delegaci wybrali nowe władze klubu. Prezesem został Marek Skrzydlewski, który kierował już klubem w latach 1997-2003. Funkcje wiceprezesów powierzono Andrzejowi Gąsiorowi i Andrzejowi Sitkowki. Sekretarzem została Agata Rachowicz, a członkiem zarządu Andrzej Saczko.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Gdyby nie niemiecki imperializm to dalej mieliby te wszystkie pałace. Przegrali w jedną wojnę wszystkie swoje zdobycze z 250 lat podbojów.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:04Źródło komentarza: „Niebiański” kolor zachował się na starym murze w okolicach dawnego pałacu Flemminga. VIDEOAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Ciekawostka. Jak opowiesz po śląsku nawet najśmieszniejszy kawał na świecie to straci wszystko. Świerszcze grają. Sprawdźcie sami.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:00Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: AgaTreść komentarza: Czemu Pan Babcia a nie Pan Dziadek skoro to facet? Wszystko fajnie ale po co zaś robi chlop za baba? Już wszędzie, na z kożdym kroku tak musi być? Downij na Śląsku tak nie było. Chlop był chlopym a baba babom a babcia babciom i niech tak łostanie. Niech se "Pan Babcia" poszuko jako fajno frelka i niech łona gro Babcia łon Dziadka. Czyż ni mom racji?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:59Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: PopTreść komentarza: Zgadzam się. Wiele zła się tam dzieje od lat!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:47Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Ta jasne. Wina szkoły jest ewidentna. Skoro instytucje zawodzą to media nagłaśniają patologię.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:44Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Napisał dyrekcja lub jej pochlebcy! 😅Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:41Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła ucznia
zachmurzenie małe

Temperatura: 6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna