Reklama
poniedziałek, 16 marca 2026 13:03
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koncert „Wśród zieleni” w sławięcickim parku

Niedziele popołudnie w Sławięcicach połączy klasyczne brzmienia z pięknem przyrody i będzie doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu na zakończenie lata.
  • Źródło: MBP
Koncert „Wśród zieleni” w sławięcickim parku

Źródło: MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na koncert „Wśród zieleni” w wykonaniu grupy Big Roll Band, który odbędzie się 7 września o godzinie 16 w zabytkowym parku w Sławięcicach na polanie przy placu zabaw. Zespół Big Roll Band powstał pod koniec 2007 roku przy Kluczborskim Domu Kultury w Kluczborku. Składa się z trzech sekcji instrumentów dętych oraz rozbudowanej sekcji rytmicznej. Wykonuje muzykę różnorodną od jazzu poprzez latino do rocka, niosąc wraz z nią nieprzebrane bogactwo kultury wielu narodów świata.

Wydarzenie organizowane w ramach cyklu „Tajemniczy Ogród” będzie wyjątkową okazją, aby połączyć muzykę klasyczną z pięknem przyrody i spędzić niedzielne popołudnie w otoczeniu natury. Koncert to doskonały sposób na pożegnanie lata w gronie mieszkańców. Cykl „Tajemniczy Ogród” realizowany jest w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej projektu „Partnerstwo na rzecz ochrony różnorodności biologicznej województwa opolskiego – etap V”. Wstęp na wydarzenie jest wolny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sugerujęTreść komentarza: masz co chwila Bobasa Miesiąca... celebrujData dodania komentarza: 16.03.2026, 12:08Źródło komentarza: Pani Stanisława Kawik świętuje 102. rocznicę urodzinAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Celebrujmy urodziny dzieci. Jak tak dalej pójdzie to zostaniemy tylko ze starcami.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 08:59Źródło komentarza: Pani Stanisława Kawik świętuje 102. rocznicę urodzinAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Idzie wiosna i wychodzą rowerzyści i inne denerwujące insekty jak muchy i komaryData dodania komentarza: 16.03.2026, 08:58Źródło komentarza: Kędzierzyn-Koźle na dwa kółka! Rusza trening przed „Rowerową Stolicą Polski”Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Bo jeszcze ich nie złapali.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 08:57Źródło komentarza: Dwa pożary nieużytków w jeden dzień w gminie Polska Cerekiew. ZDJĘCIAAutor komentarza: sentTreść komentarza: No to teraz trzeba jeszcze wspomnieć o wodnej karuzeli w Jordanie w kozielskim parku i ślizgawce samolocie na NDMie, niedaleko ww. brodzika.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 05:52Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIA R Autor komentarza: Rychu, taki lepszy Ryszard.Treść komentarza: A kto jest prezesem w tych Wodnych oddziałach, tam dają zarobić gdzieś 40.000 na miesiąc. Ja tu węszę jakiś gruby WAŁ !!! Poczytajcie jak Tusk daje zarobić. My w PiS nigdy tak nie szarżowaliśmy, wszyscy szefowie w Wodach to były kryształy, nikt nie zamawiał nowych limuzyn czy luksusowych terenówek. SKANDAL, krety, dziki ryją w wałach a prezesi nic z tym nie robią, wały są jak sito!!!Data dodania komentarza: 15.03.2026, 23:37Źródło komentarza: Wody Polskie skontrolują wały w Kędzierzynie-Koźlu i Bierawie. Ruszają przeglądy przeciwpowodziowe
słabe opady deszczu

Temperatura: 9°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna