To wieczór skrojony dla miłośników muzyki z sercem i emocjami - klimatycznych brzmień, nastrojowych historii i wyjątkowej atmosfery.
- Zapraszam na wyjątkowy wieczór pełen muzyki, emocji i nieoczywistych momentów. Możecie być pewni, że nie zabraknie zaskoczeń, wzruszeń i chwil, które zostaną w pamięci na długo - zapowiada muzyk. - Przyjdź – tego dnia, w tym mieście, niczego ciekawszego nie znajdziesz - dodaje z uśmiechem.
Specjalny prezent dla uczestników
Każda osoba, która zakupi bilet na wydarzenie, otrzyma w prezencie autorską płytę Damiana Surowa - to wyjątkowa okazja, by zabrać kawałek koncertu ze sobą do domu.
Na wydarzenie zaprasza również Mextra, partner strategiczny Klubu Kameleon, odpowiedzialny za komfort i aranżację przestrzeni.
📍 Szczegóły wydarzenia
🗓️ 8 listopada (sobota)
🕖 Godz. 19:00
📌 Klub Kameleon, ul. Dworcowa 1A
🎟️ Bilety: 45 zł
🎫 Rezerwacje biletów / stolików
📞 664 298 429
🦎 Osobiście w Kameleonie
💬 W wiadomości na Messengerze


















Napisz komentarz
Komentarze