Reklama
wtorek, 21 kwietnia 2026 23:52
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyczuwalny zapach gazu w bloku. Na miejscu pracuje kilka zastępów straży pożarnej

Pięć zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i pogotowie gazowe zostały zadysponowane do wyczuwalnego zapachu gazu w jednym z bloków przy ul. Wojska Polskiego w Kędzierzynie-Koźlu.
Wyczuwalny zapach gazu w bloku. Na miejscu pracuje kilka zastępów straży pożarnej

Zgłoszenie do operatora numeru alarmowego wpłynęło we wtorek, 6 stycznia po godzinie 20. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr.1 oraz po jednym zastępie z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr. 2 i OSP Cisowa. 

Po dotarciu na miejsce strażacy przy użyciu mierników wielogazowych sprawdzili budynek, jednak ich mierniki nie wykazały zagrożenia. 

– Około godziny 22 na miejsce dotarło pogotowie gazowe, które po sprawdzeniu terenu swoimi urządzeniami również nie wykryło żadnego zagrożenia ani ulatniania się gazu. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych – przekazał mł. kpt. Dariusz Grudzień ze Stanowiska Kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Opolu.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Gdyby nie niemiecki imperializm to dalej mieliby te wszystkie pałace. Przegrali w jedną wojnę wszystkie swoje zdobycze z 250 lat podbojów.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:04Źródło komentarza: „Niebiański” kolor zachował się na starym murze w okolicach dawnego pałacu Flemminga. VIDEOAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Ciekawostka. Jak opowiesz po śląsku nawet najśmieszniejszy kawał na świecie to straci wszystko. Świerszcze grają. Sprawdźcie sami.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:00Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: AgaTreść komentarza: Czemu Pan Babcia a nie Pan Dziadek skoro to facet? Wszystko fajnie ale po co zaś robi chlop za baba? Już wszędzie, na z kożdym kroku tak musi być? Downij na Śląsku tak nie było. Chlop był chlopym a baba babom a babcia babciom i niech tak łostanie. Niech se "Pan Babcia" poszuko jako fajno frelka i niech łona gro Babcia łon Dziadka. Czyż ni mom racji?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:59Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: PopTreść komentarza: Zgadzam się. Wiele zła się tam dzieje od lat!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:47Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Ta jasne. Wina szkoły jest ewidentna. Skoro instytucje zawodzą to media nagłaśniają patologię.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:44Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Napisał dyrekcja lub jej pochlebcy! 😅Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:41Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła ucznia
zachmurzenie małe

Temperatura: 6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama