Reklama
czwartek, 29 stycznia 2026 00:46
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gmina Reńska Wieś pobiła rekord! Sztab WOŚP zakończył działania z imponującym wynikiem

Niesamowita energia, wzruszenia i ogromne serca – tak wyglądał finał działań Sztabu 6452 przy GOK w Reńskiej Wsi. Po godzinie 22:00 wolontariusze oficjalnie zakończyli kwestę.
  • Źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Reńskiej Wsi
Gmina Reńska Wieś pobiła rekord! Sztab WOŚP zakończył działania z imponującym wynikiem

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Reńskiej Wsi

Mieszkańcy gminy i okolic po raz kolejny udowodnili, że potrafią jednoczyć się w imię dobra. Darczyńcy, wolontariusze i wszyscy ludzie o wielkich sercach stworzyli atmosferę pełną emocji i pozytywnej energii, która poniosła sztab do kolejnego historycznego wyniku – 28 441,64 zł, 61 euro i 1 korona czeska.

Szefowa sztabu, Dominika Marzec‑Radłowska, wraz z całą ekipą podkreśla, że to sukces całej społeczności – ludzi, którzy po prostu chcą pomagać.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: BalbinaTreść komentarza: Urszula wspiera Urszulę, aby było wrażenie, że jest was więcej. Ale to tylko Urszula. Urszula z kuchni?Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:14Źródło komentarza: Radni Kukolka-Bogocz i Piasecki o pustych lokalach przy Reymonta. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata. :)Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:10Źródło komentarza: Nowy hit na osiedlu. Chlebomat czynny całą dobę. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:08Źródło komentarza: Chlebomat w Kędzierzynie-Koźlu. Świeże pieczywo i ciasta o każdej porzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: Urszula zapomniałaś zmienić nicku:)Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:31Źródło komentarza: Radni Kukolka-Bogocz i Piasecki o pustych lokalach przy Reymonta. ZDJĘCIAAutor komentarza: Instytut Myśli CiemnogrodzkiejTreść komentarza: No popatrz, żyją... kto by pomyślał, że jeszcze nastąpi przebudzenie po 2 latach snu...Data dodania komentarza: 28.01.2026, 15:50Źródło komentarza: Radni Kukolka-Bogocz i Piasecki o pustych lokalach przy Reymonta. ZDJĘCIAAutor komentarza: UrszulaTreść komentarza: Trafiona inicjatywa Radnych PiS. Godna podjęcia stosownej Uchwały przez RM aby uruchomić środki finansowe i rozpocząć remont. Chętni mieszkańcy zapewne już są.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 13:52Źródło komentarza: Radni Kukolka-Bogocz i Piasecki o pustych lokalach przy Reymonta. ZDJĘCIA
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 0°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 999 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama