Reklama
niedziela, 17 maja 2026 19:01
Reklama
Reklama
Reklama

Młody mężczyzna zasłabł w mieszkaniu. Prawdopodobną przyczyną było zatrucie tlenkiem węgla

Wszystkie służby ratunkowe interweniowały w jednym z bloków przy ulicy Konstantego Damrota w Kędzierzynie-Koźlu.
Młody mężczyzna zasłabł w mieszkaniu. Prawdopodobną przyczyną było zatrucie tlenkiem węgla

Zgłoszenie na numer alarmowy wpłynęło w sobotę, 7 lutego, około godziny 18:00. Z przekazanych informacji wynikało, że w mieszkaniu zasłabł młody mężczyzna.

Na miejsce skierowano straż pożarną, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Po dotarciu ratowników medycznych do mieszkania ich miernik wykazał 200 ppm tlenku węgla, czyli stężenie stanowiące poważne zagrożenie dla życia. Po przybyciu strażaków ich urządzenia wskazały 145 ppm czadu.

Działania służb polegały na udzieleniu pomocy medycznej poszkodowanemu oraz wywietrzeniu mieszkania. Jak ustalono, w lokalu nie była zamontowana czujka tlenku węgla.

20-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala na dalsze badania.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: BBTreść komentarza: Nie kłam, artykuł nie zniknąłData dodania komentarza: 17.05.2026, 16:23Źródło komentarza: W Kędzierzynie-Koźlu ma powstać nowa trasa rowerowa wzdłuż Kanału GliwickiegoAutor komentarza: MatejkoTreść komentarza: Prezentacja języka na zdjęciu to chybiony pomysł.Data dodania komentarza: 17.05.2026, 15:38Źródło komentarza: Obiecujący start sezonu w wykonaniu lekkoatletów MMKS-uAutor komentarza: stary_zgredTreść komentarza: Atrakcyjne jezioro, działka i bezpośredni dostęp do linii brzegowej. Towar coraz bardziej deficytowy, popyt coraz większy. Mądremu więcej nie trzeba tłumaczyć. Dla ludzi z Okartowa pozdrowienia i powodzenia – fantastyczne miesięczne praktyki zawodowe dla TŻŚ, wiosna 1994r.Data dodania komentarza: 17.05.2026, 14:57Źródło komentarza: Ratują innych od 1978 roku. Teraz sami walczą o życieAutor komentarza: sierota po PiSTreść komentarza: Zniszczyć, wywieźć do Berlina.Data dodania komentarza: 17.05.2026, 14:52Źródło komentarza: Tak wyglądają fundamenty stanowiska ogniowego niemieckiej artylerii w Brzeźcach. FILMAutor komentarza: stary_zgredTreść komentarza: Ledwo co kupiłem nowy samochód i zabrałem kolegę, co by się polansować, na jazdę prezentacyjną wokół tzw. komina. A tam co? Ledwo wyjechałem z Reńskiej na DK45, a tam pędzi na czołówkę od strony Długomiłowic współuczestnik ruchu drogowego – wyprzedzał na ciągłej, na łuku i jeszcze pod górkę. I kto? Kwalifikowany uczestnik ruchu drogowego, czyli zawodowy kierowca, czyli kierowca tak zwanego TIRA. I mówicie, że alkohol, dziurawe drogi i drzewa? Przez to są wypadki, nie przez ludzi, którzy nigdy nie powinni siadać za kółko, bo nie mają ELEMENTARNEJ wiedzy, jak używać samochodu?Data dodania komentarza: 17.05.2026, 14:28Źródło komentarza: Zderzenie dwóch samochodów na DK40. Jedna osoba trafiła pod opiekę ratownikówAutor komentarza: stary_zgredTreść komentarza: Na tym portalu napisano w zeszłym tygodniu, że ukończono (wyasfaltowano) fragment ścieżki rowerowej od ul. Chrobrego w Koźlu (Stadion) do kozielskich plant po wale przeciwpowodziowym pomiędzy ogrodami działkowymi. Była mapka z zaznaczonym obszarem rzekomo zrealizowanych prac. Napisałem pod tamtym artykułem komentarz, że to jest nieprawda, gdyż na odcinku 450m ze wskazanych 800m nie ma żadnego asfaltu, tylko rozjeżdżone klepisko-błotowisko, którym działkowcy wjeżdżają samochodami na teren ogrodów działkowych. Po tym komentarzu artykuł zniknął, bez sprostowania. Co to ma być – rzetelne dziennikarstwo, czy propaganda sukcesu jak za systemu minionego?Data dodania komentarza: 17.05.2026, 14:15Źródło komentarza: W Kędzierzynie-Koźlu ma powstać nowa trasa rowerowa wzdłuż Kanału Gliwickiego
słabe opady deszczu

Temperatura: 11°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna