Reklama
niedziela, 15 lutego 2026 14:19
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Walentynki na lodzie. Ice Party na ślizgawce Biały Orlik w Koźlu. ZDJĘCIA

W walentynki Biały Orlik w Kędzierzynie-Koźlu tętnił muzyką i dobrą energią. Ice Party przyciągnęło miłośników jazdy na łyżwach, którzy chcieli w wyjątkowy sposób zakończyć ferie zimowe.
Walentynki na lodzie. Ice Party na ślizgawce Biały Orlik w Koźlu. ZDJĘCIA

Źródło: KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości

W sobotę 14 lutego ślizgawka Biały Orlik przy ul. Skarbowej 10a w Koźlu zamieniła się w taneczny parkiet pod chmurką. Na tafli lodu nie brakowało kolorowych świateł, rytmicznej muzyki i uśmiechniętych uczestników. Wydarzenie zgromadziło zarówno młodzież, jak i całe rodziny, które postanowiły spędzić walentynki aktywnie. Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu, a o oprawę muzyczną zadbała firma LUK Art&Sound. To właśnie dzięki nim lodowisko wypełniło się tanecznymi hitami, które skutecznie rozgrzewały uczestników mimo zimowej aury.

Wejścia odbywały się w trzech turach – o godz. 16.30, 18.00 oraz 19.30 – co pozwoliło wielu osobom wziąć udział w zabawie. Podczas imprezy nie zabrakło także muzycznych konkursów z nagrodami, które dodatkowo podkręciły atmosferę. Ice Party było nie tylko okazją do świętowania walentynek, ale również symbolicznym zakończeniem ferii zimowych w regionie. Energia, wspólna zabawa i sportowa aktywność sprawiły, że walentynkowy wieczór na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Zdjęcia: KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MargaretTreść komentarza: I Arek cię spetował. Miejsc wokoło tyle, że jest gdzie auto zostawić, chyba, że musisz wjechać do środka peciu.Data dodania komentarza: 15.02.2026, 11:45Źródło komentarza: Najstarsza restauracja w Kędzierzynie-Koźlu została zamknięta. „Kosmos” jest do wynajęciaAutor komentarza: AlexTreść komentarza: Czy ja dobrze czytam - czynsz 10.000 ? Chyba ktoś zapomniał że to miasto możliwość a nie Wrocław . Powodzenia temu kto do 2.000 za czynsz w tym daremnym mieście. Najlepsze jest to że wydział miejskich podatków zna sytuację pustych lokali w mieście ale udaje że tego nie widzi za to przysłali kolejne podwyżki podatków od nieruchomości dla lokali prowadzących jeszcze działalność gospodarczą w tym daremnym grajdole. Pozdrawiam tych przedsiębiorców którzy jeszcze tu starają się przetrwać. Pozdrawiam BufetowąData dodania komentarza: 15.02.2026, 10:51Źródło komentarza: Najstarsza restauracja w Kędzierzynie-Koźlu została zamknięta. „Kosmos” jest do wynajęciaAutor komentarza: kozlanin jełopTreść komentarza: I w czym masz problem? Wolność to podejmowanie własnych decyzji, a nie słuchanie jak ktoś Ci życie dyktuje. Korekty to nie własność, żebyś mówił co mają robić.Data dodania komentarza: 15.02.2026, 10:34Źródło komentarza: Przed Olą cztery walki, cztery dni z rzędu. Cel: medal Mistrzostw EuropyAutor komentarza: hueheuheueheheTreść komentarza: Ola, Monika, Ania i Ewa - weź leki, bo coś się powtarzasz pod różnymi osobowościami. Może Kozlanin was poczęstuje swoimi.Data dodania komentarza: 15.02.2026, 10:30Źródło komentarza: Szwajcarskie wsparcie dla Kędzierzyna‑Koźla potwierdzoneAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Można było na Leclercu stanąć i przejść się kawałek.Data dodania komentarza: 15.02.2026, 05:23Źródło komentarza: Najstarsza restauracja w Kędzierzynie-Koźlu została zamknięta. „Kosmos” jest do wynajęciaAutor komentarza: YankesTreść komentarza: Muzyka z naszego podwórka vol 4. youtube /shorts/oLYoRPuoRJk Może warto wspierać małych twórców ;) Pozdrawiam Y_A_N_K_E_SData dodania komentarza: 14.02.2026, 22:21Źródło komentarza: Muzyka z naszego podwórka: Asia Harz z zespołem w Klubie Kameleon
zachmurzenie duże

Temperatura: -3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 21 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna