Reklama
poniedziałek, 22 czerwca 2026 21:03
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mistrzowie dla Mistrzów – Powiatowe Forum Sportowo-Edukacyjne z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle

Starosta kędzierzyńsko-kozielski wspólnie z prezesem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zapraszają działaczy klubów sportowych, trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego do udziału w wydarzeniu pn. "Mistrzowie dla Mistrzów – Powiatowe Forum Sportowo-Edukacyjne z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle".
  • Źródło: Starostwo powiatowe
Mistrzowie dla Mistrzów – Powiatowe Forum Sportowo-Edukacyjne z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle

To pierwsza tego typu inicjatywa w powiecie, łącząca praktyczną wiedzę, doświadczenie profesjonalnego klubu sportowego oraz potrzeby lokalnych środowisk szkoleniowych. Wydarzenia zaplanowano na 2 marca, od godz. 14.00, w hali im. Kazimierza Pietrzyka, przy ul. Mostowej w Kędzierzynie-Koźlu. Forum będzie okazją do wzmocnienia kompetencji trenerskich i organizacyjnych poprzez spotkanie z ekspertami pracującymi na co dzień w jednym z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Europie. Uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładów specjalistów z zakresu przygotowania fizycznego, pracy szkoleniowej, marketingu sportowego oraz zarządzania klubem.

To również niepowtarzalna szansa, by zobaczyć, jak funkcjonuje profesjonalny klub „od środka”, dowiedzieć się, jak buduje się zespół na najwyższym poziomie sportowym, a także jak tworzyć zaangażowaną społeczność wokół lokalnej organizacji. Wydarzenie odpowiada na realne potrzeby środowiska sportowego — szczególnie w kontekście pracy z młodzieżą, która dopiero rozpoczyna swoją drogę sportową i podejmuje pierwsze decyzje dotyczące przyszłej kariery. Forum ma pomóc trenerom i działaczom lepiej przygotować się do wyzwań organizacyjnych i szkoleniowych, z którymi mierzą się na co dzień. Jednocześnie spotkanie ma budować trwałą współpracę pomiędzy lokalnymi klubami sportowymi, szkołami średnimi, stowarzyszeniami sportowymi oraz ochotniczymi strażami pożarnymi, tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów i wspólnego działania.

Partnerem wydarzenia jest Klub Sportowy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle — trzykrotny triumfator Ligi Mistrzów, wielokrotny mistrz Polski oraz zdobywca Pucharu i Superpucharu Polski.

Program wydarzenia:
  • Oficjalne otwarcie Forum
  • „Podstawowe wzorce ruchowe fundamentem zdrowia”
    Piotr Pietrzak — trener przygotowania fizycznego ZAKSY
    Paweł Brandt — fizjoterapeuta ZAKSY
  • „Praca trenera asystenta na podstawie doświadczeń w profesjonalnym klubie sportowym. Blaski i cienie pracy na najwyższym poziomie”
    Michał Chadała — asystent trenera ZAKSY
  • „Efektywna komunikacja i marketing w sporcie — budowanie zaangażowanej społeczności wokół klubu”
    Edyta Bańka — dyrektor ds. marketingu ZAKSY Kędzierzyn-Koźle
  • „Ogólne zasady zawierania umów i zarządzania klubem sportowym”
    Jadwiga Cichoń — prezes zarządu ZAKSA S.A. Kędzierzyn-Koźle

Jeśli jesteś trenerem lub prezesem klubu sportowego z terenu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego - nie zwlekaj i zgłoś swój udział.

Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja trwa tylko do 24 lutego 2026 r.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Playoff 18.02.2026 20:55
2-3 lata temu to miałoby sens. Teraz o jakim marketingu czy zarządzaniu chce mówić prezes ZAKSY?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary_zgred Treść komentarza: Znowu jakaś ruchawka na forum publicznym a sprawa jest prosta: Na grzebanie w ziemi w celu poszukiwania zabytków musisz mieć zgodę konserwatora zabytków i właściciela terenu. Wszystko, co tam znajdziesz jest własnością Państwa Polskiego i trzeba to oddać, kto tego nie rozumie są na to paragrafy, procedury i instytucje, które to mają odzyskać od złodziei a nie jakieś publikacje prasowe. Wyjątkiem bezpozwoleniowego ganiania z wykrywaczem metali są poszukiwania na publicznych plażach, poszukiwania meteorytów oraz poszukiwania rzeczy zagubionych. Jak spotkasz typa z wykrywaczem, gdziekolwiek, a on ci powie, że szuka zgubionej ślubnej obrączki, zgubionej części z kombajnu zbożowego albo meteorytów, obejrzyj go dokładnie, czy on nie jest ubrudzony ziemią i rozejrzyj się po okolicy, czy gdzieś w krzakach nie ma zakamuflowanej łopaty oraz czy w pobliżu nie ma dziur w ziemi – zasypanych lub nie. Jeżeli tak, od razu dzwoń na Policję. W necie jest co najmniej dwóch kopaczy o statusie już branżowych celebrytów, mają ksywki Odyn i Saper i oni dawno temu zrozumieli, a przynajmniej od czasu kiedy tych z wykrywaczami metali ustawowo ukrócili, że więcej legalnej kasy zgarną z reklamy i handlu wykrywaczami metalu oraz z reklam wyświetlanych na ich filmikach publikowanych w sieci, niż na tym co wykopią. Z niektórych komentarzy do tamtych filmów, i nie tylko tamtych, można wywnioskować, że istnieje jakaś „szara strefa” kopaczy, którzy bokiem przemycają informacje typu „jak znajdziesz, nie zgłaszaj, bo to i tak nie znajdzie się w muzeum, tylko na jakiejś aukcji”. Uważam, że to pomówienie, jeżeli tamci piszą inaczej, trzeba ich znaleźć i przepytać. A wszystkim tym, którzy zgłaszają, że „na nowo będą poszukiwać Koźla bo wiedzą gdzie pierwotnie było” to patrzcie DOSŁOWNIE na ręce wszak kontrola najwyższą formą zaufania, co jest potwierdzone na przykład tym artykułem. Jak gość buchnął denara – to mu to odbierzcie a nie proście się aby oddał albo sprawdźcie komu to sprzedał i tamtemu odbierzcie, jak nie buchnął tego denara, to go przeproście za pomówienie. I tyle! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 17:44 Źródło komentarza: Unikatowa moneta znaleziona w Koźlu zniknęła. Co się stało z denarem Władysława Łokietka? Autor komentarza: Tek Treść komentarza: Jakie powitanie komunizmu. Kiedyś takie "parady" robiła kozielska jednostka, jak wracali z poligonu. Powitanie komunizmu. Zobaczy takie zdjęcie i sobie po swojemu zinterpretuje. Komuna to już była. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 16:28 Źródło komentarza: Tak Ludowe Wojsko Polskie defilowało niegdyś na kozielskim rynku. ZDJĘCIA Autor komentarza: Tadeusz Treść komentarza: Konfiskata samochodu i dożywotni zakaz kierowania. Niezależnie od tego kto jest właścicielem samochodu. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 15:37 Źródło komentarza: Pijani kierowcy wyeliminowani z ruchu. Jeden miał 3 promile i wjechał w przydrożny krzyż Autor komentarza: Albert Treść komentarza: Brawo Policja, w końcu jakiś sukces jeśli chodzi o narkotyki. Choć redakcja pisze o środkach psychotropowych, chyba wkradł się jakiś chochlik. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 15:29 Źródło komentarza: Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, a w domu trzymał amfetaminę Autor komentarza: tw Treść komentarza: aż się łza w oku kręci piękne powitanie komunizmu Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:29 Źródło komentarza: Tak Ludowe Wojsko Polskie defilowało niegdyś na kozielskim rynku. ZDJĘCIA Autor komentarza: :) Treść komentarza: A urobek Odrą dalej .... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:54 Źródło komentarza: Największa w powiecie – Kopalnia Poborszów oficjalnie otwarta. ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna