Reklama
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:33
Reklama Dental Clinic - baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bez zmian w kierownictwie OSP Sławięcice. Prezesem w dalszym ciągu będzie Mateusz Weisser. ZDJĘCIA

Strażacy OSP Sławięcice podsumowali swoją działalność podczas zebrania sprawozdawczo-wyborczego. Była to także okazja do zakończenia kadencji dotychczasowego zarządu oraz wyboru władz na kolejną.
  • Źródło: Urząd Miasta
Bez zmian w kierownictwie OSP Sławięcice. Prezesem w dalszym ciągu będzie Mateusz Weisser. ZDJĘCIA

Stery jednostki pozostają w tych samych, sprawdzonych rękach. Decyzją druhów funkcję prezesa w dalszym ciągu będzie pełnił Mateusz Weisser. Na wiceprezesa i naczelnika ponownie wybrano Marka Weissera.

W zebraniu uczestniczyli również zaproszeni goście, wśród nich Komendant Powiatowy PSP bryg. Szymon Jędrzejas oraz prezydent Sabina Nowosielska. Podczas spotkania nie zabrakło życzeń dla nowo wybranego zarządu, a także słów uznania za działalność i zaangażowanie strażaków, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo mieszkańców.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: tw Treść komentarza: aż się łza w oku kręci piękne powitanie komunizmu Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:29 Źródło komentarza: Tak Ludowe Wojsko Polskie defilowało niegdyś na kozielskim rynku. ZDJĘCIA Autor komentarza: :) Treść komentarza: A urobek Odrą dalej .... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:54 Źródło komentarza: Największa w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim kopalnia – Kopalnia Poborszów oficjalnie otwarta. ZDJĘCIA Autor komentarza: gratulacje Treść komentarza: Gratulacje Na przykładzie Majki CH.- co dalej? Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:50 Źródło komentarza: Osiem medali dla młodych lekkoatletów z Kędzierzyna-Koźla Autor komentarza: Lokals Treść komentarza: Na szczęście to kopalnia piasku😉 Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:32 Źródło komentarza: Największa w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim kopalnia – Kopalnia Poborszów oficjalnie otwarta. ZDJĘCIA Autor komentarza: Koźlak Treść komentarza: To powinien być miejski ogrodnik a nie ten stary piernik od Napoleona. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:30 Źródło komentarza: Czy to najpiękniejsza zielona przestrzeń w Kędzierzynie-Koźlu? Zobaczcie dzieło Patrycji i Pawła Autor komentarza: Robert Treść komentarza: Jestem z Łódzkiego gmina Działoszyn mam w okół kopalnie wapienia Co zyskałem rozjechane drogi zabrudzone błotem lub pyłem w zależności od pory roku hałas zrywaków młotów udarowych kruszarek to nie biznes to szaleństwo! Którego nie życze nikomu Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Największa w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim kopalnia – Kopalnia Poborszów oficjalnie otwarta. ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna