Reklama
poniedziałek, 23 marca 2026 11:53
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama mostostal wielkanoc

Znamy finalistów Mistrzostw Miasta Amatorów w siatkówce mężczyzn. ZDJĘCIA

Rywalizacja o puchar wchodzi w decydującą fazę. Półfinały Mistrzostw Miasta Amatorów w piłce siatkowej przyniosły ogromne emocje.
Znamy finalistów Mistrzostw Miasta Amatorów w siatkówce mężczyzn. ZDJĘCIA

Tu nie było miejsca na kalkulacje, bo stawką był awans do finału i każda piłka miała ogromne znaczenie. Na boisku spotkały się cztery najlepsze ekipy sezonu: Zorro Hardstyle, Impact Team K-Koźle, Black Mambas i ETP Electro. W półfinałach rozegrano dwa spotkania, które wyłoniły finalistów tegorocznych rozgrywek.

W pierwszym półfinale Zorro Hardstyle pokonało Impact Team 3:1. W drugim meczu Black Mambas również wygrało 3:1 z drużyną ETP Electro.

Oznacza to, że w wielkim finale Mistrzostw Miasta Amatorów w piłce siatkowej zmierzą się drużyny Zorro Hardstyle i Black Mambas. Z kolei o trzecie miejsce zagrają Impact Team K-Koźle oraz ETP Electro.

Finałowe spotkania zaplanowano na 29 marca na godzinę 13.00 w Hali Sportowej „Śródmieście”. Zapowiada się bardzo ciekawe zakończenie sezonu.

- Przyjdźcie na trybuny i pomóżcie ponieść swoich faworytów głośnym dopingiem! Do zobaczenia! - zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu.

Wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle.

Foto: Urząd Miasta



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Alfons Kołtun I - przezydent RPTreść komentarza: pije z Polakami, bo czego od nas można się nauczyć, no jeszcze qrv, wiele qrvData dodania komentarza: 23.03.2026, 11:38Źródło komentarza: Kolumbijczyk tłumaczył, że przed snem wypił 1,5 piwa. Podczas kontroli wydmuchał pół promila.Autor komentarza: obserwator z Miasta MożliwościTreść komentarza: W większości miast warsztaty MZK przenosi się z centrum do innych lokalizacji... no cóż.Data dodania komentarza: 23.03.2026, 11:36Źródło komentarza: Mieszkaniec proponuje „odbetonowanie” ul. Kozielskiej. Chodzi o zieleń przy parkingu MZKAutor komentarza: CabronTreść komentarza: Co Kolumbijczyk robi w Kędzierzynie? Czy Straż Graniczna sprawdziła podstawę i faktyczny cel jego pobytu?Data dodania komentarza: 23.03.2026, 10:35Źródło komentarza: Kolumbijczyk tłumaczył, że przed snem wypił 1,5 piwa. Podczas kontroli wydmuchał pół promila.Autor komentarza: WPTreść komentarza: a tu strategia, która przyniosła porównywalny sukces.Data dodania komentarza: 22.03.2026, 23:03Źródło komentarza: Gra o wszystko! ZAKSA, Jastrzębie i Trefl w walce o play-offyAutor komentarza: maślakTreść komentarza: wyboru czego?Data dodania komentarza: 22.03.2026, 23:00Źródło komentarza: Nawet 8,65 zł za litr oleju napędowego w Kędzierzynie-Koźlu. Po weekendzie ceny mają być wyższeAutor komentarza: Pozdrawiam z GdańskaTreść komentarza: Sprzedawczyki z Zawiercia kara was nie ominie oddać punkt to wstyd. Lube rozłoży was na czynniki pierwsze w LM.Data dodania komentarza: 22.03.2026, 18:08Źródło komentarza: Siatkarscy fani z Kędzierzyna-Koźla i Zawiercia spotkali się po sobotnim meczu. ZDJĘCIA
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 15°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna