Reklama
sobota, 18 lipca 2026 23:31
Reklama
Reklama
Reklama

Ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA na dużym ekranie w Heliosie

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na transmisje meczów ćwierćfinałowych UEFA Champions League, które odbędą się 14 i 15 kwietnia.
Ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA na dużym ekranie w Heliosie

Najbardziej prestiżowe klubowe rozgrywki piłkarskie w Europie wchodzą w decydującą fazę. Faza pucharowa Ligi Mistrzów UEFA to moment, w którym najlepsze drużyny kontynentu rozpoczynają bezpośrednią walkę o awans do kolejnych rund i miejsce w wielkim finale. Każdy mecz to ogromne emocje, piłkarskie gwiazdy i widowiska, które przyciągają miliony kibiców na całym świecie. Sieć kin Helios, wraz z partnerem transmisji - Canal + zaprasza na transmisje spotkań fazy pucharowej UEFA Champions League na wielkim ekranie. To wyjątkowa okazja, aby przeżywać najważniejsze mecze europejskiej piłki w kinowej jakości obrazu i dźwięku oraz w atmosferze wspólnego kibicowania.

We wtorek 14 kwietnia będzie można zobaczyć mecz Atletico Madryt z FC Barceloną, a w środę 15 kwietnia starcie Bayernu Monachium z Realem Madryt. Początek transmisji o godz. 20.45.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Elżbieta Treść komentarza: Wy się lepiej wypowiedzcie o bezpieczeństwie w mieście, szczególnie na Targowej, i rajdach młodych na hulajnogach gnających przez miasto albo przejście na Głubczyckiej koło Prokuratury, strach nogę postawić na przejściu wychodząc z parku!!! Tak rozpędzone auta jadą.Też wydarzenie, ślub bierze policjant,no wow. Data dodania komentarza: 18.07.2026, 19:10 Źródło komentarza: Policjant z Kędzierzyna-Koźla powiedział „tak”. Laura i Aleksander rozpoczęli wspólną drogę życia Autor komentarza: zcaK Treść komentarza: Ty Karcz gdzie ukończyleś studia ? W Kłodnicy czy Leśnicy bo ty taki inteligentny. Data dodania komentarza: 18.07.2026, 18:50 Źródło komentarza: Kozielska stadnina na ekranie. Kręcono tu znany serial, a konie zagrały w „Krzyżakach” Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: O brednie ? Nim głupcze nabazgrzesz te złośliwości sam sprawdź. Nawet podpisać się nie umiesz tylko za każdym razem chcesz brylować swą erudycją. Ale ci to jakoś nie wychodzi ... Data dodania komentarza: 18.07.2026, 18:26 Źródło komentarza: Kozielska stadnina na ekranie. Kręcono tu znany serial, a konie zagrały w „Krzyżakach” Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Znowu szczują na ruskich a realnym zagrożeniem są ukraińcy którzy coraz częściej wobec Polaków są bezczelni, roszczeniowi. Prowokują kręcąc filmiki które następnie umieszczają w internecie zresztą zgodnie z wytycznymi ich ambasady na terenie Polski. Tylko jakoś o ich przestępczości w Polsce i wobec Polaków media nabierają wody w usta. To pytam się gdzie My żyjemy ? Czy to jeszcze Polska ? Data dodania komentarza: 18.07.2026, 18:21 Źródło komentarza: Sprawdzony zostanie system ostrzegania i alarmowania o zagrożeniu uderzeniami z powietrza Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: To się dopiero okaże. Bo jak na razie to za komisariatem policji w Koźlu dosyć często są nocne burdy pijackie. Data dodania komentarza: 18.07.2026, 18:14 Źródło komentarza: Ponad 20 kamer i nowe latarnie. Kozielskie Planty będą bezpieczniejsze i jaśniejsze. ZDJĘCIA Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Bezpieczeństwo ruchu w mieście ? Pytam się jakie ? To czemu brak takiego rozwiązania na przejściach przy skrzyżowaniu Racławicka-Sądowa-Dunajewskiego czy 24Kwietnia-Roosevelta ? Duży ruch pojazdów a także pieszych... Data dodania komentarza: 18.07.2026, 18:13 Źródło komentarza: Miasto buduje dwa aktywne przejścia przy ŚDP „Promyczek”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama