Najpierw były kreatywne warsztaty. W ramach zajęć, uczestnicy malowali małe, drewniane domki, nadając im piękny, unikalny charakter.
Oko i podniebienie cieszyło słodkie rękodzieło. Seniorzy z "Naszego Domu" przygotowali bowiem pyszne, domowe czekoladki z owocami.
Nie zabrakło też ciekawej i pożytecznej wizyty. Placówkę odwiedziła przewodnicząca Rady Osiedle Pogorzelec - Joanna Józefowicz-Bryja, która z zawodu jest dietetykiem. Pani Joanna opowiadała o zasadzie "zdrowego talerza" i odpowiadała na pytania seniorów.
- Serdecznie dziękujemy Pani Przewodniczącej za dawkę wiedzy o zdrowiu i dietetyczne inspiracje - czytamy na facebookowym profilu Domu Dziennego Pobytu nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu .












Napisz komentarz
Komentarze