MUKS WOPR Kędzierzyn-Koźle zwycięża klasyfikację medalową zarówno w kategorii seniorów, jak i młodzieżowców!
W klasyfikacji indywidualnej na najlepszych zawodników zawodów znalazło się aż 8 zawodników MUKS WOPR Kędzierzyn-Koźle.
W kategorii seniorów złote medale wywalczyli: Aleksandra Cieplak i Michał Poprawa, a srebro zdobył Paweł Smoliński.
W kategorii młodzieżowców złoty medal przypadł Joannie Czok, srebro Anecie Drabik, a brąz Maksymilianowi Topolnickiemu.
W kategoria Junior brązowy medal wywalczył Maciej Malinowski.
Natomiast w kategorii młodzików brązowy krążek zdobyła Lena Lebiecka.
W zawodach wzięli udział: Julia Nowakowska, Dominika Szeliga, Lena Lebiecka, Martyna Szostak, Aneta Drabik, Wiktoria Kochowska, Joanna Czok, Aleksandra Cieplak, Bartek i Maciek Malinowscy, Karol Rekowski, Maksymilian Topolnicki, Paweł Smoliński, Michał Poprawa.
To był nasz ostatni start w tym sezonie. Cieszymy się, że możemy zakończyć go tak wspaniałym akcentem i z dumą podsumować miesiące ciężkiej pracy, treningów oraz sportowej rywalizacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom, sympatykom oraz instytucjom wspierającym naszą działalność. Wasze wsparcie jest nieocenione i pomaga nam rozwijać skrzydła każdego dnia. Dziękujemy za cały sezon! - czytamy w mediach społecznościowych MUKS WOPR Kędzierzyn-Koźle.



Napisz komentarz
Komentarze