Już po odebraniu świadectw będzie można wskoczyć prosto do wody i rozpocząć wakacje w najlepszy możliwy sposób. Basen zewnętrzny zostanie otwarty już 26 czerwca od godz. 10:00
Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich szukających ochłody w gorące dni. W okresie upałów wydłużamy godziny funkcjonowania obiektu. Z basenu będzie można korzystać aż do godz. 20:45. Przed nami bardzo ciepły początek lata, dlatego warto pamiętać o nawodnieniu, ochronie przed słońcem i chwilach odpoczynku. A najlepiej robić to nad wodą! Zapraszamy do wspólnego rozpoczęcia wakacji na „Wodnym oKKu”. Niech lato zacznie się od dobrej zabawy, relaksu i przyjemnego chłodu – czytamy w mediach społecznościowych naszego miasta.




Napisz komentarz
Komentarze