Muzyczne nabożeństwo u św. Marii Magdaleny w Goszycach odbędzie się w niedzielę 5 lipca. Początek o godz. 15.30. W kaplicy na wzgórzu wystąpią sopranistka Joanna Wojnowska, baryton Ireneusz Miczka, trębacz Mikołaj Miczka oraz pianistka Anna Sułkowska.
Organizatorzy przypominają, że najwygodniejszy dojazd prowadzi od strony Sierakowic, skąd do kaplicy pozostaje krótki, pieszy odcinek.




Napisz komentarz
Komentarze