Placówkę odwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu z grupy "Jeżyki", aby wspólnie z seniorami podsumować projekt „Polska oczami przedszkolaka”.
Dzieci przygotowały dla dorosłych wyjątkową niespodziankę - pięknie zaśpiewały i zatańczyły.
Następnie połączyliśmy siły w działaniu! Tematem przewodnim były polskie łąki i ogrody, dlatego wspólnie - starsi i młodsi - stworzyliśmy piękną, kolorową łąkę na papierze. Czas umiliła nam też degustacja pysznego, naturalnego polskiego miodu wielokwiatowego, który idealnie wpisał się w klimat naszych zabaw i rozmów o przyrodzie. Szczególne podziękowania kierujemy do wychowawców za serce włożone w przygotowanie dzieci i koordynację tego pięknego projektu. Dziękujemy za odwiedziny – czytamy na facebookowym profilu DDP „Nasz Dom” w Kędzierzynie-Koźlu.



Napisz komentarz
Komentarze