Dla 486 absolwentów ósmych klas tradycyjne akademie miały pożegnalny charakter. Od września swoją naukę będą kontynuować już w nowych placówkach.
Poniżej fotogaleria z dzisiejszego zakończenia roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu.




Napisz komentarz
Komentarze