piątek, 26 czerwca 2026 16:57
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sezonowa linia autobusowa numer 10 znów połączy miasto z Dębową

Wraz z końcem roku szkolnego zmienia się kursowanie miejskich autobusów. Od 27 czerwca MZK będzie jeździć według letniego rozkładu jazdy, dopasowanego do wakacyjnego rytmu miasta, dojazdów do pracy, wolnych popołudni i planów na odpoczynek nad wodą.
Sezonowa linia autobusowa numer 10 znów połączy miasto z Dębową

Najbardziej słoneczne kierunki wracają na mapę przejazdów. Sezonowa linia nr 10 znów połączy nasze miasto z akwenem Dębowa, a linia nr 1 będzie kursować w kierunku Azotów, gdzie na mieszkańców czeka basen Wodne oKKo. To dobra wiadomość dla tych, którzy latem wybierają plażę, wodę i trochę oddechu od miejskiego upału.

Letni rozkład obejmie linie 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 15 oraz P. Na czas wakacji z kursowania wyłączona zostanie linia nr 4.

Aktualne rozkłady jazdy dla poszczególnych linii są dostępne na stronie MZK
 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: L°° Treść komentarza: Wygląd - koszmarek, ale ponoć współczynnik Cx przy ostrych, ścietych powierzchniach jest niższy niż przy kształtach opływowych. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 12:29 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: mądry i oczytany Treść komentarza: Należało by rozpocząć proces cywilizowania Ukrainy, a tym bardziej jej przedstawicieli w Polsce, których gościmy. Spróbujcie pomieszkać w Niemczech czy Belgii i mieć auto na polskich blachach... Data dodania komentarza: 26.06.2026, 11:35 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: Grzegorz Treść komentarza: Motoryzacja pikuje na twarz. Nowe samochody są absolutnie beznadziejne poza pojedynczymi wyjątkami, a ten teslański szmelc to truskawka na torcie. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:31 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: trzeci świat Treść komentarza: Czyli jak u mnie zimą z komina od pieca centralnego też wyleci taka iluminacja, to mogę powiedzieć, że to awaria i mam spokój ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:25 Źródło komentarza: Nad Zdzieszowicami ponownie pojawiły się kłęby czarnego dymu Autor komentarza: 3dw2w Treść komentarza: nie jestem z ukrainy tylko z wołynia. ciekawe ile posmarował by to przesżło Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:08 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: Jarosław Mądry Treść komentarza: A nie możecie jakoś pogonić to towarzystwo? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium dla prezydent Sabiny Nowosielskiej. Radni byli jednomyślni
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna