"Wentyl" to siódmy solowy program stand-upowy Abelarda Gizy. Występy na żywo odbywały się od sierpnia 2024 roku do maja 2026 roku. Dziesięć lat po wydaniu swojego pierwszego programu „Proteus Vulgaris”, zarejestrowanego w warszawskiej Harendzie, Abelard postanowił wrócić na scenę kameralnego, klimatycznego miejsca. Wybór padł na legendarny KIJ w Łodzi. Nagranie programu odbyło się w pierwszej lokalizacji tego klubu. Podobnie jak podczas dwóch poprzednich tras, również tym razem Abelardowi towarzyszyli znakomici komicy – Kuba Śliwka i Janusz Pietruszka, których fragmenty występów będzie można zobaczyć także podczas projekcji. Przygotuj się ponad 100 minut doskonałej zabawy! Tylko w kinach Helios.
Projekt Helios na scenie: stand-up Abelarda Gizy "Wentyl"
Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na seans specjalny stand-upu Abelard Giza pt. "Wentyl", który odbędzie się 27 czerwca o godz. 18.00.
- Dzisiaj, 15:12



Napisz komentarz
Komentarze