piątek, 26 czerwca 2026 17:58
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Letnia sesja egzaminacyjna w kozielskiej szkole karate. ZDJĘCIA

BUSHIDO Karate Shotokan od wielu lat przygotowuje oraz prowadzi treningi karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych w różnych grupach wiekowych i zaawansowania.
  • Źródło: BUSHIDO Karate Shotokan
Letnia sesja egzaminacyjna w kozielskiej szkole karate. ZDJĘCIA

Uczestnicy mają już za sobą pierwszy, drugi i trzeci dzień sesji egzaminacyjnej. Teraz mogą już rozpocząć zasłużone wakacje. 

Stowarzyszenie Sympatyków Karate BUSHIDO wspiera rozwój sportowy swoich podopiecznych, dzięki czemu mogą się oni pochwalić wieloma sukcesami. 

Przyszedł wreszcie czas na letnią sesję egzaminacyjną z udziałem kilku grup, które przy tej okazji wylały litry potu. Na pierwszy ogień poszły wszystkie grupy białe i żółte. Na koniec zostawiono „najciemniejszy” dzień egzaminów czyli - pomarańczowe, zielone i niebieskie pasy oraz grupę dorosłą.

Brawa dla naszych karateków! Brawa za dobrze zaliczone egzaminy, mimo piekielnych warunków na sali! – czytamy w mediach społecznościowych BUSHIDO Karate Shotokan z Kędzierzyna-Koźla. 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: L°° Treść komentarza: Wygląd - koszmarek, ale ponoć współczynnik Cx przy ostrych, ścietych powierzchniach jest niższy niż przy kształtach opływowych. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 12:29 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: mądry i oczytany Treść komentarza: Należało by rozpocząć proces cywilizowania Ukrainy, a tym bardziej jej przedstawicieli w Polsce, których gościmy. Spróbujcie pomieszkać w Niemczech czy Belgii i mieć auto na polskich blachach... Data dodania komentarza: 26.06.2026, 11:35 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: Grzegorz Treść komentarza: Motoryzacja pikuje na twarz. Nowe samochody są absolutnie beznadziejne poza pojedynczymi wyjątkami, a ten teslański szmelc to truskawka na torcie. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:31 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: trzeci świat Treść komentarza: Czyli jak u mnie zimą z komina od pieca centralnego też wyleci taka iluminacja, to mogę powiedzieć, że to awaria i mam spokój ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:25 Źródło komentarza: Nad Zdzieszowicami ponownie pojawiły się kłęby czarnego dymu Autor komentarza: 3dw2w Treść komentarza: nie jestem z ukrainy tylko z wołynia. ciekawe ile posmarował by to przesżło Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:08 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: Jarosław Mądry Treść komentarza: A nie możecie jakoś pogonić to towarzystwo? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium dla prezydent Sabiny Nowosielskiej. Radni byli jednomyślni
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna