Uczestnicy mają już za sobą pierwszy, drugi i trzeci dzień sesji egzaminacyjnej. Teraz mogą już rozpocząć zasłużone wakacje.
Stowarzyszenie Sympatyków Karate BUSHIDO wspiera rozwój sportowy swoich podopiecznych, dzięki czemu mogą się oni pochwalić wieloma sukcesami.
Przyszedł wreszcie czas na letnią sesję egzaminacyjną z udziałem kilku grup, które przy tej okazji wylały litry potu. Na pierwszy ogień poszły wszystkie grupy białe i żółte. Na koniec zostawiono „najciemniejszy” dzień egzaminów czyli - pomarańczowe, zielone i niebieskie pasy oraz grupę dorosłą.
Brawa dla naszych karateków! Brawa za dobrze zaliczone egzaminy, mimo piekielnych warunków na sali! – czytamy w mediach społecznościowych BUSHIDO Karate Shotokan z Kędzierzyna-Koźla.



Napisz komentarz
Komentarze