W niedzielę, 28 czerwca, około godziny 10.00 służby ratunkowe zostały wezwane na ul. Kozielską w Kędzierzynie-Koźlu. Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny, który spadł z wiaduktu kolejowego. Jako pierwsi pomocy udzielili mu pracownicy Straży Ochrony Kolei.
Na miejscu interweniowali policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowanemu udzielono pierwszej pomocy, a następnie został on przetransportowany do szpitala, gdzie trafił pod opiekę specjalistów.
- Dziś około godziny 10.00 dyżurny kędzierzyńsko-kozielskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że na ul. Kozielskiej mężczyzna spadł z wiaduktu kolejowego. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy, a następnie został on przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala, gdzie został objęty specjalistyczną opieką. Na tę chwilę kędzierzyńsko-kozielscy policjanci prowadzą czynności w kierunku ustalenia przyczyn wypadku. Został zabezpieczony monitoring, jak również funkcjonariusze przesłuchują świadków zdarzenia — przekazała nam mł. asp. Klaudia Tokarczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.
Okoliczności zdarzenia są obecnie wyjaśniane przez policję. Funkcjonariusze sprawdzają m.in. zapis monitoringu oraz rozmawiają ze świadkami.
Jeśli przeżywasz kryzys emocjonalny lub obawiasz się o kogoś bliskiego, nie zostawaj z tym sam. W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia dzwoń pod numer alarmowy 112.



Napisz komentarz
Komentarze