Uczestnicy wystartowali sprzed budynku komendy przy ul. Wojska Polskiego, a następnie ruszyli na trasę pełną zadań inspirowanych codzienną służbą policjantów.
Trzeba było wykazać się spostrzegawczością, umiejętnością współpracy i dobrą orientacją w terenie . Każda stacja stawiała przed uczestnikami inne wyzwania. Od zagadnień związanych z prewencją i bezpieczeństwem w ruchu drogowym, po elementy pracy kryminalnej.
Na najlepsze drużyny czekały nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspólną zabawę.
Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu i fotogalerii.


















Napisz komentarz
Komentarze