Reklama
sobota, 7 marca 2026 15:30
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Starosta powiatu Małgorzata Tudaj objęta kwarantanną

Pierwsza osoba zarażona koronawirusem w naszym powiecie, to pracownica starostwa powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu. Kilkoro urzędników zostało poddanych kwarantannie.
Starosta powiatu Małgorzata Tudaj objęta kwarantanną

W poniedziałek, 16 marca starostwo powiatowe poinformowało o pierwszej osobie zarażonej koronawirusem. To kobieta w średnim wieku, a jej stan określono na dobry. Na razie nie wiadomo jednak, ilu petentów mogło mieć z nią kontakt.

Na terenie całego powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego w kwarantannie przebywa obecnie 39 osób, a 35 objętych zostało nadzorem epidemiologicznym.

Starostwo powiatowe wydało oficjalny komunikat, a oto jego treść:

"U jednej z naszych urzędniczek potwierdzono zakażenie koronawirusem, jej stan jest dobry. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna zadziałała błyskawicznie. Osoby, które miały z nią kontakt natychmiast zostały poddane kwarantannie (czują się dobrze). Budynek urzędu został całkowicie zamknięty, a kontakt z pracownikami urzędu jest możliwy telefonicznie oraz drogą internetową.

Starosta Małgorzata Tudaj objęta została kwarantanną, czuje się dobrze i nadzoruje pracę z domu. Nic nie wskazuje na to, że została zarażona. W urzędzie obecny jest wicestarosta Józef Gisman, kierownicy poszczególnych wydziałów oraz pracownicy merytoryczni. Cały czas sytuację nadzoruje wydział zarządzania kryzysowego starostwa."


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ed 16.03.2020 19:03
Nie ma się co dziwić. Człowiek na człowieku tam był zawsze.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kate skatesTreść komentarza: Najbliższe KK porządne lodowisko kryte jest w czeskim Karniowie. 40 minut autem. Bilet rodzinny - 2 starych plus goowniak - 120Kč (20zł). Mnóstwo radości.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 09:57Źródło komentarza: Petycja uczennicy o kryte lodowisko poruszyła mieszkańców. Władze miasta zabrały głosAutor komentarza: ☆PANTERA☆Treść komentarza: Schody obok LO. PAMIETAM je od zawsze jakaś pamiątka jest to prawdaData dodania komentarza: 7.03.2026, 08:33Źródło komentarza: Ratujmy kozielskie schody. ZDJĘCIAAutor komentarza: CzujnikTreść komentarza: Fotki zarządu oraz autograf.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 22:43Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w koncernie. Grupa Azoty ma nowego prezesa i wiceprezesaAutor komentarza: MarTreść komentarza: He, he. Po tym artykule jakiś ważniak opublikuje podobnie beznadziejne oświadczenie jak w sprawie "inteligentnego" przejścia dla pieszych koło poczty w Koźlu. No niby są jakieś służby, płaci im się, a prywatne osoby są bardziej wyczulone na powszechny bałagan i brzydotę. Koniec kawusi!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:37Źródło komentarza: Ratujmy kozielskie schody. ZDJĘCIAAutor komentarza: AkwarelystaTreść komentarza: D4U Doradztwo Biznesowe i Handel. Przeważająca działalność gospodarcza: pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania (70.22.Z). Rozpoczął 2019-03-01, niestety zawiesił 2024-05-21. Szkoda. Miejmy nadzieję, że wznowi. Nie można tu wklejać linków, więc kto zainteresowany niech wrzuci w okienko frazę CEIDG i tam poklika odpowiednio. Wszystko jest jawne, bo musi.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:28Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w koncernie. Grupa Azoty ma nowego prezesa i wiceprezesaAutor komentarza: lerojTreść komentarza: Postawić halę w Rogach na stawach, zamrozić tą wodę i będzie lodowisko. I jest autobus co dowiezie.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:27Źródło komentarza: Petycja uczennicy o kryte lodowisko poruszyła mieszkańców. Władze miasta zabrały głos
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 17°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama