Reklama
sobota, 7 marca 2026 17:51
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeden z uczestników bójki na Targowej uciekł z komisariatu. Trwa policyjna obława

Wzmożona aktywność policji 27 maja w godzinach popołudniowych na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Jak udało nam się ustalić nieoficjalnie, funkcjonariusze poszukują 17-latka, który uciekł z komisariatu w Koźlu.
Jeden z uczestników bójki na Targowej uciekł z komisariatu. Trwa policyjna obława

Mieszkańcy informowali nas o większej liczbie policyjnych patroli na ulicach Koźla. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że trwają poszukiwania jednego z zatrzymanych wcześniej uczestników bójki, do której doszło na ulicy Targowej 21 maja.

Ściągane są posiłki oraz pies tropiący. Istnieje zagrożenie, że mężczyźnie ktoś pomoże wydostać się poza miasto.

Czekamy na potwierdzenie tych informacji przez Magdalenę Nakoneczną, rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Gdzie sprawiedliwość 27.05.2020 23:49
Śmiechu warte.Policja w Koźlu.To nie pierwsze przestępstwo tego cygana.Robi co chce i się śmieje.Policja nic nie robi.Prezydent też nic.Straszne to jest .Wszyscy opłacani i zastraszani.

Opornik 27.05.2020 17:10
Wywieźli Go koło 13.00 przez Rogi, Lasoki i pewnie Poborszów widziałem

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: OzjaszTreść komentarza: Ja mogę płacić i 10zł/l byle Państwo Izrael i jego Obywatele byli bezpieczni.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 15:50Źródło komentarza: Ceny diesla w Kędzierzynie-Koźlu zmierzają w stronę 8 zł. Benzyna wszędzie kosztuje ponad 6 złAutor komentarza: Kate skatesTreść komentarza: Najbliższe KK porządne lodowisko kryte jest w czeskim Karniowie. 40 minut autem. Bilet rodzinny - 2 starych plus goowniak - 120Kč (20zł). Mnóstwo radości.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 09:57Źródło komentarza: Petycja uczennicy o kryte lodowisko poruszyła mieszkańców. Władze miasta zabrały głosAutor komentarza: ☆PANTERA☆Treść komentarza: Schody obok LO. PAMIETAM je od zawsze jakaś pamiątka jest to prawdaData dodania komentarza: 7.03.2026, 08:33Źródło komentarza: Ratujmy kozielskie schody. ZDJĘCIAAutor komentarza: CzujnikTreść komentarza: Fotki zarządu oraz autograf.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 22:43Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w koncernie. Grupa Azoty ma nowego prezesa i wiceprezesaAutor komentarza: MarTreść komentarza: He, he. Po tym artykule jakiś ważniak opublikuje podobnie beznadziejne oświadczenie jak w sprawie "inteligentnego" przejścia dla pieszych koło poczty w Koźlu. No niby są jakieś służby, płaci im się, a prywatne osoby są bardziej wyczulone na powszechny bałagan i brzydotę. Koniec kawusi!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:37Źródło komentarza: Ratujmy kozielskie schody. ZDJĘCIAAutor komentarza: AkwarelystaTreść komentarza: D4U Doradztwo Biznesowe i Handel. Przeważająca działalność gospodarcza: pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania (70.22.Z). Rozpoczął 2019-03-01, niestety zawiesił 2024-05-21. Szkoda. Miejmy nadzieję, że wznowi. Nie można tu wklejać linków, więc kto zainteresowany niech wrzuci w okienko frazę CEIDG i tam poklika odpowiednio. Wszystko jest jawne, bo musi.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:28Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w koncernie. Grupa Azoty ma nowego prezesa i wiceprezesa
bezchmurnie

Temperatura: 13°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama