piątek, 5 grudnia 2025 10:24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rekordowa zbiórka podpisów za kandydaturą Rafała Trzaskowskiego

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się w Kędzierzynie-Koźlu zbieranie podpisów za kandydaturą Rafała Trzaskowskiego. W cztery dni zebrano ich ponad 3300.
Rekordowa zbiórka podpisów za kandydaturą Rafała Trzaskowskiego

Autor: Podpisy zbierano m.in. w kilku punktach miasta

Kandydat Koalicji Obywatelskiej, który w wyścigu o prezydenturę zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską, już na starcie miał dobre notowania i w sondażach wyborczych zajmuje drugie miejsce, za urzędującym prezydentem Andrzejem Dudą. Wszystko wskazuje na to, że obaj panowie zmierzą się w drugiej rundzie.

Krótki kalendarz wyborczy nie ułatwił kandydatowi KO zbierania podpisów, ale ogłoszono, że wymaganą liczbę 100 tys. zebrano do niedzieli 7 czerwca.

W akcję zaangażowali się działacze Platformy Obywatelskiej z Kędzierzyna-Koźla. Od czwartku do niedzieli zbierali podpisy m.in. na placu Wolności, kozielskim rynku, ul. Wojska Polskiego, a także w kilku punktach stacjonarnych.

- Wynik jest bardzo dobry, bo w tak krótkim czasie zebraliśmy ponad 3300 podpisów. To trzy razy tyle, ile w trzy tygodnie zebraliśmy za kandydaturą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. W całym województwie zebraliśmy dokładnie 37798 podpisów - przyznał Michał Nowak, miejski radny oraz przewodniczący powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej.

Lokalni działacze czynią starania, żeby podczas tej krótkiej kampanii wyborczej Rafał Trzaskowski odwiedził Kędzierzyn-Koźle.

- Kalendarz jest bardzo napięty. Staramy się ściągnąć kandydata do nas, ale za wcześnie na konkrety - dodał Michał Nowak.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pok 09.06.2020 19:57
Lepiej na tego gamonia bez honoru ?

Ola 09.06.2020 17:36
A jednak Polacy to mało rozumni ludzie. Nie potrafią uczyć się na błędach. Jak można głosować na kogoś takiego jak Pan R.T.?

Pier 08.06.2020 20:22
ta propozycja odkładania wielkich inwestycji jest głupia Już nawet adolf wprowadził wielkie publiczne inwestycje wyprowadzając tym Niemcy z recesji

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: dewTreść komentarza: i kebsówData dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Były pacjentTreść komentarza: Klinika kosmicznych cen!!!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawyTreść komentarza: Czekamy na opinię eksperta, Koźlanina. Co Pan sądzi o tej inwestycji?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:57Źródło komentarza: Zmiany na placu zabaw przy ul. Filtrowej. Maluchy mogą już testować nowe urządzeniaAutor komentarza: J GTreść komentarza: Być dentysta to złoty interes chyba ceny usług dentystycznych są przeszacowane i to gruboData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:41Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: LutekTreść komentarza: Wszystko się zmienia, a jednak nic się nie zmienia. Jak po 17:00 na ulicach było pusto, tak jest nadal. Co z tym miastem jest nie tak?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:23Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Zacznijmy od tego że to ma na celu pokazać osoba które interesują się mundurem co to jest i przy okazji dobrze się bawić. Przynajmniej ja tak rozumiem, a że tobie coś się odkleiło i komentujesz to jakimś fermentem to gratulację. Farmazon roku!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:14Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwości
Reklama
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama