Reklama
sobota, 6 czerwca 2026 09:42
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znieważyli funkcjonariuszy. Jeden z nich naruszył także nietykalność policjanta

Wracamy do wczorajszej interwencji, która miała miejsce w okolicy skrzyżowania ulicy Pionierów z 1 Maja chwilę po godzinie 21. Mężczyźni spożywający alkohol mieli zakłócać porządek publiczny i niszczyć mienie.
Znieważyli funkcjonariuszy. Jeden z nich naruszył także nietykalność policjanta

Na miejsce wezwano policję. We wskazanym rejonie funkcjonariusze zastali dwóch mężczyzn. Byli oni nietrzeźwi, bardzo agresywni i wulgarni. Nie chcieli podać swoich danych,

- Jak ustalono przed przyjazdem mundurowych byli agresywni wobec kobiety, która zwróciła im uwagę odnośnie ich zachowania - poinformowała kom. Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

W trakcie interwencji mężczyźni znieważyli funkcjonariuszy. Jeden z nich naruszył także nietykalność policjanta. Na miejsce zadysponowano wsparcie - łącznie interweniowały cztery radiowozy. Nietrzeźwi i agresywni mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu 34 i 35-latek zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Teraz za swoje czyny będą odpowiadać przed sądem.

Za znieważenie funkcjonariusza publicznego grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. Natomiast naruszenie nietykalności zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kpina DM 2026 Treść komentarza: Mam nadzieję że ten syf na parkingach sklepów prywatnych,chodnikach, parkach itd będzie posprzątany przez organizatorów tego wydarzenia. Aleję Jana Pawła pewnie wypicuja a reszta głęboko gdzieś jak co roku, nie potraficie posprzątać wszystkiego w okolicy, to wasza impreza i wasz problem a nie nas lokalnych przedsiębiorców. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 00:36 Źródło komentarza: Dni Kędzierzyna-Koźla rozpoczęte. Orkiestra Żeglugi „przegoniła” deszczowe chmury. ZDJĘCIA Autor komentarza: Mateusz Treść komentarza: W chrześcijaństwie joga bywa uznawana za grzech lub zagrożenie duchowe z powodu jej korzeni w religiach Wschodu. Kościół katolicki zwraca uwagę na to, że joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale system filozoficzno-religijny prowadzący do panteizmu i bałwochwalstwa (sprzeczne z I przykazaniem) oraz próbę osiągnięcia zbawienia własną mocą. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 23:43 Źródło komentarza: Zbliża się Międzynarodowy Dzień Jogi na Dębowej Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Ćwiczcie, ćwiczcie bo mięso armatnie jest potrzebne.... Data dodania komentarza: 5.06.2026, 22:58 Źródło komentarza: Poligon zamiast szkolnych ławek. Tak ćwiczyli kadeci z Kędzierzyna-Koźla. ZDJĘCIA Autor komentarza: xD Treść komentarza: Właśnie.. zrobicie dobre spotkanko poznawczo-mordobijne to i Batyr może odruchowo przyjedzie z patronatem :D Data dodania komentarza: 5.06.2026, 22:46 Źródło komentarza: 20 lat temu reaktywowali Chemika. Przypominamy, jak wszystko się zaczęło Autor komentarza: Janush Treść komentarza: I zapraszamy zapie*dalać na nasze premie od 6 rano xd Data dodania komentarza: 5.06.2026, 22:44 Źródło komentarza: Grupa Azoty poprawia wyniki. Kędzierzyn z wyraźnym wzrostem rentowności Autor komentarza: Leszek Treść komentarza: Czarną pszczołą czyli zadrzechnię fioletową, obserwujemy już od kilku lat, na terenie ROD Kuźniczka przy ul. Platanowej oraz w Lenartowicach. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 22:33 Źródło komentarza: Czarna pszczoła uchwycona na kozielskich ogródkach działkowych. ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna