Reklama
wtorek, 21 kwietnia 2026 22:39
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trasa dała niezły wycisk

Teren kozielskiej wyspy stał się areną zmagań prawdziwych twardzieli. Uczestnicy weekendowych zawodów musieli zmierzyć się nie tylko z wymagającą trasą i pozostałymi rywalami, ale również z trudnymi warunkami pogodowymi.
  • Źródło: Urząd miasta
Trasa dała niezły wycisk

W sobotę do rywalizacji przystąpili uczestnicy IV Cross Duathlonu „Twierdza”. Na śmiałków czekał deszcz, błoto i zaledwie kilkustopniowa temperatura. Zawodnicy musieli pokonać sześć kilometrów biegnąc oraz szesnaście kilometrów jadąc na rowerze. Z podobnymi warunkami mierzyli się również startujący w niedzielnym III Biegu Koziołków. Przełajowa i bardzo zróżnicowana sześciokilometrowa trasa nie należała do najprostszych. W obu imprezach wystartowało około 170 zawodników. W związku z wprowadzonymi obostrzeniami zmagania odbyły się bez udziału publiczności.

Organizatorem IV Cross Duathlonu „Twierdza” oraz III Biegu z Koziołkiem był Klub Sportowy „Koziołek”. Imprezy były współfinansowane ze środków gminy Kędzierzyn-Koźle.

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pacha Roxana 19.10.2020 17:10
Raczej głupota dała znać o sobie. Zakażeń coraz więcej w powiecie a tu jakieś weekendowe skupiskska i cyrki. Niepoważne to jest.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MałgosiaTreść komentarza: Moja babka pięknie godała po staropolsku ale i po niemiecku ,po śląsku,myśla ,że tu na Śląsku nic niy dziwne i tak do dziś ,ważne by pielegnowaćData dodania komentarza: 21.04.2026, 21:57Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Mo to ty durniu dla zlośliwości się podszywasz ?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 21:53Źródło komentarza: Przyjechali zobaczyć, jak robi to Kędzierzyn-Koźle. Miasto wzorem rewitalizacji. ZDJĘCIAAutor komentarza: MałgosiaTreść komentarza: Psinco prowda co piszesz ,powstańcze rodziny kochajom Śląsk i tu som ,Wiela z nich znom osobiscieData dodania komentarza: 21.04.2026, 21:51Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Oto pisowskie mendy lub menda; Ewa z Koźla, cwaniaczku, Monika Ania, Ewa, żenada, Magda Radomska... itd. Boli was prawda... Dlatego czekam co tym razem napiszecie lub napiszesz anty Polska mendo pod mym komentarzem ? Ukazując tym samym swe opętanie i obłąkanie pisowskie ? Wy nie jesteście Polakami ....Data dodania komentarza: 21.04.2026, 21:48Źródło komentarza: Przemysław Czarnek w Kędzierzynie-Koźlu. Mówił o migracji, bezpieczeństwie i służbie zdrowia. ZDJĘCIAAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Nie podszywaj się matoleData dodania komentarza: 21.04.2026, 21:39Źródło komentarza: Przemysław Czarnek w Kędzierzynie-Koźlu. Mówił o migracji, bezpieczeństwie i służbie zdrowia. ZDJĘCIAAutor komentarza: xTreść komentarza: ty nienormalny jesteś?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 18:23Źródło komentarza: Potężny pożar budynków w Grzędzinie. Ogień rozprzestrzenił się błyskawicznie, ewakuowano mieszkańców
pochmurnie

Temperatura: 6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna