Reklama
sobota, 7 marca 2026 14:27
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Olbrzymie serca w trudnych czasach. Uzbierali górę pieniędzy na ratowanie życia trzylatka

Jakub Zajączkowski od urodzenia zmaga się z neurofibromatozą typu 1. Ta okropna choroba objawia się występowaniem guzów w całym ciele człowieka. Uzbierano już całą kwotę na leczenie chłopca.
Olbrzymie serca w trudnych czasach. Uzbierali górę pieniędzy na ratowanie życia trzylatka

Autor: Fot. archiwum prywatne

"Z całego serca pragniemy podziękować w imieniu Kubusia wszystkim za bezinteresowną pomoc, wsparcie, życzliwość i  zaangażowanie, podczas naszej zbiórki. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy. Niemożliwe nie istnieje! Wasze GIGANTYCZNE wsparcie sprawiło, że mamy już wszystkie środki na 3-letnie leczenie Kubusia nowym lekiem! To szansa na powstrzymanie choroby i na to, by nie zagrażała życiu!" - przekazują rodzice chłopca na stronie siepomaga.pl.

Choć udało się zebrać całą kwotę (ponad 2,3 mln zł), zbiórka pozostaje otwarta. Cała nadwyżka zostanie przeznaczona na pokrycie pozostałych kosztów związanych z leczeniem Kubusia. Zbiórkę na stronie siepomaga.pl dotychczas wsparło ponad 53 tys. osób. 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kate skatesTreść komentarza: Najbliższe KK porządne lodowisko kryte jest w czeskim Karniowie. 40 minut autem. Bilet rodzinny - 2 starych plus goowniak - 120Kč (20zł). Mnóstwo radości.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 09:57Źródło komentarza: Petycja uczennicy o kryte lodowisko poruszyła mieszkańców. Władze miasta zabrały głosAutor komentarza: ☆PANTERA☆Treść komentarza: Schody obok LO. PAMIETAM je od zawsze jakaś pamiątka jest to prawdaData dodania komentarza: 7.03.2026, 08:33Źródło komentarza: Ratujmy kozielskie schody. ZDJĘCIAAutor komentarza: CzujnikTreść komentarza: Fotki zarządu oraz autograf.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 22:43Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w koncernie. Grupa Azoty ma nowego prezesa i wiceprezesaAutor komentarza: MarTreść komentarza: He, he. Po tym artykule jakiś ważniak opublikuje podobnie beznadziejne oświadczenie jak w sprawie "inteligentnego" przejścia dla pieszych koło poczty w Koźlu. No niby są jakieś służby, płaci im się, a prywatne osoby są bardziej wyczulone na powszechny bałagan i brzydotę. Koniec kawusi!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:37Źródło komentarza: Ratujmy kozielskie schody. ZDJĘCIAAutor komentarza: AkwarelystaTreść komentarza: D4U Doradztwo Biznesowe i Handel. Przeważająca działalność gospodarcza: pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania (70.22.Z). Rozpoczął 2019-03-01, niestety zawiesił 2024-05-21. Szkoda. Miejmy nadzieję, że wznowi. Nie można tu wklejać linków, więc kto zainteresowany niech wrzuci w okienko frazę CEIDG i tam poklika odpowiednio. Wszystko jest jawne, bo musi.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:28Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w koncernie. Grupa Azoty ma nowego prezesa i wiceprezesaAutor komentarza: lerojTreść komentarza: Postawić halę w Rogach na stawach, zamrozić tą wodę i będzie lodowisko. I jest autobus co dowiezie.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:27Źródło komentarza: Petycja uczennicy o kryte lodowisko poruszyła mieszkańców. Władze miasta zabrały głos
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 16°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna