Reklama
wtorek, 21 kwietnia 2026 21:27
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Anna Jellinek i Damian „Struna” Surow zagrają koncert online

Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne koncerty online, z których transmisje można oglądać w internecie na Facebooku MOK.
Anna Jellinek i Damian „Struna” Surow zagrają koncert online

Rząd przedłużył obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, a to oznacza, że do 27 grudnia zamknięte będą między innymi domy kultury i kina. Z konieczności wiele wydarzeń kulturalnych przeniosło się do internetu. Na Facebooku Miejskiego Ośrodka Kultury prowadzone są online: koncerty, warsztaty tematyczne czy wykłady z historii sztuki.

W sobotę 28 listopada o godz. 17 transmitowany w sieci będzie koncert pt. „Jesiennie” w wykonaniu Anny Jellinek i Damiana „Struny” Surowa. Znanych lokalnych artystów usłyszymy w klimatycznym i nastrojowym repertuarze.

Natomiast w niedzielę o godz. 15 odbędzie się kolejny recital fortepianowy Przemysława Winnickiego.

Sporą gratką dla fanów będzie też występ Bernarda Maseliego. Kompozytor, multiinstrumentalista i wykładowca w Akademii Muzycznej w Katowicach jest członkiem grup: Walk Away, The Globetrotters oraz The Colors. 4 grudnia o godz. 20 da pokaz wirtuozerskiej gry na elektronicznym wibrafonie.

To wszystko bezpłatnie na Facebook MOK.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: xTreść komentarza: ty nienormalny jesteś?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 18:23Źródło komentarza: Potężny pożar budynków w Grzędzinie. Ogień rozprzestrzenił się błyskawicznie, ewakuowano mieszkańcówAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Suma IQ zgromadzonych na spotkaniu jest równa liczbie zdjęć w artykuleData dodania komentarza: 21.04.2026, 14:47Źródło komentarza: Przemysław Czarnek w Kędzierzynie-Koźlu. Mówił o migracji, bezpieczeństwie i służbie zdrowia. ZDJĘCIAAutor komentarza: mądry i oczytanyTreść komentarza: Niemożliwe żeś z powstańcami śląskimi spokrewniony, oni wszyscy wyjechali do Reichu, a jak nie zdążyli to ich dzieci dawno pouciekały. Tu nie zostawili żadnych potomków, chyba, że jakieś bękarty.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 14:34Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIA R Autor komentarza: Rychu, taki lepszy Ryszard.Treść komentarza: My w PiS z całego serca wspieraliśmy Prezydenta Nawrockiego. To dzięki niemu Polacy mogą dalej swobodnie inwestować w kryptowaluty. Mogą inwestować przez reklamowaną doskonałą giełdę prowadzoną przez uczciwych Polaków Zonda. Reklamowana jest w TV Republika, a to jest dowód, że jest rzetelną giełdą bo to telewizja dla uczciwych i oddanych wierze ludzi. Prezydent Karol Nawrocki zawetował zmiany jakie miały wprowadzić kontrolę nad obrotem kryptowalutami, a tym samym ograniczyć Waszą wolność. My w PiS jesteśmy uczciwi i wspierajcie naszą partię, tak jak o to prosi prezes Jarosław i poseł Mejza. Przekazy tylko w kryptowalutach przyjmujemy.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 14:30Źródło komentarza: 50-latek stracił 34 tysiące. Chciał szybko zarobić, inwestując w bitcoinaAutor komentarza: KonkursTreść komentarza: "Gwara" ! jak skutecznie zmarginalizować i pomniejszyć znaczenie języka jak uczyć Ślązaków tej akceptowalnej Polskiej gwary ? Oto odpowiedż ...konkurs z jury . Niebezpieczna impreza szkodliwa dla naszej kultury i językaData dodania komentarza: 21.04.2026, 13:41Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: Wnuk powstańców śląskich.Treść komentarza: Dialekt śląski jest archaiczna odmianą staropolskiego składający się z 15 lokalnych nie skodyfikowanych gwar .Data dodania komentarza: 21.04.2026, 10:03Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIA
pochmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama