Reklama
wtorek, 21 kwietnia 2026 23:51
Reklama
Reklama nad jeziorkiem kobylice
Reklama
Reklama

Jak nie tradycyjnie, to online. Tradycji stało się zadość

To wydarzenie każdego roku przyciągało wiele osób w każdym wieku. Nie mogło go zabraknąć i przed tegorocznymi świętami.
Jak nie tradycyjnie, to online. Tradycji stało się zadość

Autor: Fot. GCKiR w Bierawie

Zamiast w murach Domu Kultury w Bierawie, ozdoby bożonarodzeniowe tworzono w domowych pieleszach. W ramach konkursu na stroik świąteczny, organizowanego przez GCKiR w Bierawie, filmiki i zdjęcia ukazujące powstałe prace przesyłano drogą elektroniczną. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.

Kolejność miejsc w kategorii dzieci: I m. - Karolina Olbrych, II m. - Oliwier Świątek, III m. Wiktoria Mroczek. Specjalne wyróżnienie dla Joanny Sobczak.

W kategorii dorosłych: I m. - Urszula Strzała, Katarzyna Olbrych, II m. - Iwona Błasiak, III m. - Karina Kubina. Wyróżnienie dla Lidii Kubiny.

Zwycięzcy konkursu nagrody będą mogli odbierać od 4 stycznia 2021 w bibliotece w Domu Kultury w Bierawie w godz. 10-18.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Gdyby nie niemiecki imperializm to dalej mieliby te wszystkie pałace. Przegrali w jedną wojnę wszystkie swoje zdobycze z 250 lat podbojów.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:04Źródło komentarza: „Niebiański” kolor zachował się na starym murze w okolicach dawnego pałacu Flemminga. VIDEOAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Ciekawostka. Jak opowiesz po śląsku nawet najśmieszniejszy kawał na świecie to straci wszystko. Świerszcze grają. Sprawdźcie sami.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:00Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: AgaTreść komentarza: Czemu Pan Babcia a nie Pan Dziadek skoro to facet? Wszystko fajnie ale po co zaś robi chlop za baba? Już wszędzie, na z kożdym kroku tak musi być? Downij na Śląsku tak nie było. Chlop był chlopym a baba babom a babcia babciom i niech tak łostanie. Niech se "Pan Babcia" poszuko jako fajno frelka i niech łona gro Babcia łon Dziadka. Czyż ni mom racji?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:59Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: PopTreść komentarza: Zgadzam się. Wiele zła się tam dzieje od lat!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:47Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Ta jasne. Wina szkoły jest ewidentna. Skoro instytucje zawodzą to media nagłaśniają patologię.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:44Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Napisał dyrekcja lub jej pochlebcy! 😅Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:41Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła ucznia
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna