sobota, 5 września 2026 11:00
Reklama
Reklama
Reklama

Gilotyna do prętów, młot kowalski, piła do drewna. Kolejny przetarg na dobra z Komorna

Zespół Szkół w Komornie w tym roku znika z mapy placówek oświatowych. Kolejne przedmioty wchodzące w skład majątku zgromadzonego w placówce mogą znaleźć nowych właścicieli.
Gilotyna do prętów, młot kowalski, piła do drewna. Kolejny przetarg na dobra z Komorna

Autor: Fot. Zespół Szkół w Komornie

Los Zespołu Szkół w Komornie przypieczętowano w trakcie sesji Rady Gminy Reńska Wieś z 28 października 2020 r. Przyjęto wówczas uchwałę dotyczącą likwidacji z dniem 31 sierpnia 2021 r. technikum i szkoły zawodowej w Komornie. Wcześniej podjęto uchwałę intencyjną (sesja z 26 sierpnia 2020 r.) i uzyskano zgodę kuratora oświaty na likwidację placówki.

Ostatni rocznik zakończył edukację w Komornie w 2020 r. Warunkiem utworzenia oddziału - I klasy pięcioletniego technikum o profilu Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki - było zgłoszenie się w naborze co najmniej 21 chętnych. Do procesu rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 nie przystąpił ani jeden chętny.

Oferty w pierwszym przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż wyposażenia warsztatów szkolnych: pojazdów, maszyn i urządzeń można było składać do 22 stycznia. Wówczas tylko kilka z 26 przedmiotów nie znalazło nabywców. W drugim przetargu oferty pisemne należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy w Reńskiej Wsi najpóźniej 21 maja do godz. 14.00. Tamże 24 maja o godz. 15.00 nastąpi otwarcie ofert.

Na sprzedaż wystawiono m.in.: diagnoskop, przecinarkę do metalu, przyrządy do geometrii kół i ustawiania świateł, a także tokarkę do drewna, zestaw spawalniczy czy zwijarkę do blach. 

Szczegółowe informacje wraz z załącznikami znajdują się na stronie Zespołu Szkół w Komornie.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gypsymaster Treść komentarza: 2 tysiące zusu i drugie tyle dochodowego odpalam, żeby jakiś cymbał w urzędzie organizował coś dla bezrobotnych , niepiśmiennych i nawet nie chętnych do jakiegokolwiek współżycia spolecznego. Hańba i wstyd, ale Polak jest do ruch*nia na wszystkie fronty. O socjalnych i mieszkaniach nie wspominam. Pamiętajcie o tym podczas wyborów. Data dodania komentarza: 5.09.2026, 07:56 Źródło komentarza: Międzynarodowy Dzień Romów w Parku Pojednania. Muzyka, taniec i kolory romskiej kultury. ZDJĘCIA Autor komentarza: Realista Treść komentarza: Normalnie idioto !!! Rozbij się w chińskim złomie i zobaczymy czy przeżyjesz 😄😄 Data dodania komentarza: 5.09.2026, 07:01 Źródło komentarza: Czołowe zderzenie na DK45. Kierująca Audi straciła przytomność za kierownicą. ZDJĘCIA Autor komentarza: Prawdziwy Polak Treść komentarza: Dobry sposób by pozbyć się definitywnie i szybko niemieckich aut, teraz spokojnie mogą wynająć chińskie auta. Jak można będąc Prawdziwym Polakiem jeździć niemieckim autem !?!?!? Data dodania komentarza: 4.09.2026, 20:29 Źródło komentarza: Czołowe zderzenie na DK45. Kierująca Audi straciła przytomność za kierownicą. ZDJĘCIA Autor komentarza: Zgred Treść komentarza: Ale co jest w tym regulaminie że jest pod wędkarzy? Możesz podać przykład takiej dyskryminacji? Data dodania komentarza: 4.09.2026, 17:33 Źródło komentarza: Sezon na Dębowej zakończony. Spokojnie, choć jeden z użytkowników notorycznie łamał regulamin. FILM Autor komentarza: Jacek Treść komentarza: Co mnie obchodzi segregacja. Ludzie z demencją są ważniejsi Data dodania komentarza: 4.09.2026, 17:29 Źródło komentarza: Recykling zaczyna się w domu. Poznaj najważniejsze zasady i najczęściej popełniane błędy w segregacji odpadów Autor komentarza: . Treść komentarza: Niestety profilaktyka nie pomoże w sytuacji gdy urolog nie rozpozna w porę choroby nowotworowej. Są typy nowotworów w których wzrost PSA następuje na tyle późno, że jeśli wcześniej nie zostały zrobione inne badania np. rezonans, to niestety nic już się nie da zrobić. A dobrych urologów niestety w Kędzierzynie Koźlu brakuje. A tym którzy są brakuje umiejętności przyznania się do błędu i polecenia kogoś o większej wiedzy. Data dodania komentarza: 4.09.2026, 15:34 Źródło komentarza: Bądźmy „UroCzujni”. Klinika Nova rusza z kolejną wielką jesienną akcją profilaktyczną. ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna