piątek, 5 grudnia 2025 06:35
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeden z poszukiwanych mężczyzn schował się przed policjantami w szafie

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listem gończym. Jeden z nich aby uniknąć zatrzymania, schował się w szafie. Dodatkowo w mieszkaniu w którym przebywali, policjanci znaleźli i zabezpieczyli środki odurzające. Mężczyźni zostali doprowadzeni do placówki penitencjarnej, gdzie odbywają zasądzoną karę.
  • Źródło: Policja
Jeden z poszukiwanych mężczyzn schował się przed policjantami w szafie

Autor: pixabay.com

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie Kędzierzyna-Koźla. Z ich ustaleń wynikało, że mają tam przebywać dwie osoby poszukiwane.

Drzwi do lokalu otworzyła im kobieta, która zaprzeczyła tym informacjom. Gdy funkcjonariusze zostali zaproszeni do środka, w jednym z pokoi zastali 32-latka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, kryminalni potwierdzili, że jest on poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

W trakcie dalszych czynności w jednym z pokoi policjanci znaleźli kolejną osobę poszukiwaną listem gończym. 21-latek , który miał do odbycia karę 6-miesięcy pozbawienia wolności, chcąc uniknąć zatrzymania schował się w szafie ubraniowej.

Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli w mieszkaniu susz roślinny oraz schowany w zamrażarce woreczek foliowy z białym proszkiem.

Poszukiwani mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do Zakładu Karnego, gdzie odbywają zasądzoną karę. W związku z ujawnieniem środków odurzających policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieścieAutor komentarza: Ob. SerwatorTreść komentarza: Jedna z klinik stomatologicznych. Normalnie trudno się domyślić jaka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 16:33Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: dobrodziejTreść komentarza: Piszecie o Świętym Mikołaju, a na zdjęciu Hałabała...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:59Źródło komentarza: Napisz list do św. Mikołaja. Zapraszamy do udziału w naszej corocznej akcjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Co znów szukają do przeszkolenia mięsa armatniego by z czasem zostali wysłani i ginęli za banderland ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:51Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: 66979Treść komentarza: a czemu do Gliwic są tylko 4 pociągi w ciągu doby, a do breslau 20 ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:04Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociągu
Reklama
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 4°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna