piątek, 5 grudnia 2025 08:43
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rockowe brzmienie, dziesiątki motocykli i litry oddanej krwi. Motoserce na kozielskim rynku. ZDJĘCIA

Trzynasta edycja akcji Motoserce, która polega na organizowaniu zbiórki krwi i promowaniu bezpiecznej jazdy, miała finał na kozielskim rynku 1 sierpnia.
Rockowe brzmienie, dziesiątki motocykli i litry oddanej krwi. Motoserce na kozielskim rynku. ZDJĘCIA

Od kilkunastu lat imprezy promujące krwiodawstwo i bezpieczną jazdę na drodze organizują kluby należące do Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych. Co roku zbiórki krwi i towarzyszące im festyny odbywają się w kilkudziesięciu miastach Polski.

Na osoby, które pojawiły się na rynku czekało sporo atrakcji. Zagrały zespoły Road Rock i Honker. Pokaz pole dance wykonała Katarzyna Gołomb. Na miejscu były też symulatora dachowania oraz test zderzeniowy. Ale przede wszystkim, chodziło o to, aby podzielić się życiodajnym płynem. Przed krwiobusem cały czas ustawiała się kolejka chętnych do oddania krwi.

Wydarzenie przygotował klub Troopers of Highways MC Poland wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem, gminą Kędzierzyn-Koźle oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieścieAutor komentarza: Ob. SerwatorTreść komentarza: Jedna z klinik stomatologicznych. Normalnie trudno się domyślić jaka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 16:33Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: dobrodziejTreść komentarza: Piszecie o Świętym Mikołaju, a na zdjęciu Hałabała...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:59Źródło komentarza: Napisz list do św. Mikołaja. Zapraszamy do udziału w naszej corocznej akcjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Co znów szukają do przeszkolenia mięsa armatniego by z czasem zostali wysłani i ginęli za banderland ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:51Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: 66979Treść komentarza: a czemu do Gliwic są tylko 4 pociągi w ciągu doby, a do breslau 20 ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:04Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociągu
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna