piątek, 5 grudnia 2025 10:39
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kolejny spis powszechny w bibliotece. Mieszkańcom pomogą specjaliści

Do końca września każdy musi wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Ze względu na nową, wprowadzoną w tym roku formę samospisu internetowego, niektórzy potrzebują pomocy w kwestii technicznej. W przyszły piątek (13.08) będą oni mogli ponownie uzyskać wsparcie w filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej.
  • Źródło: Urząd miasta
Kolejny spis powszechny w bibliotece. Mieszkańcom pomogą specjaliści

Autor: Fot. Urząd miasta

Spis powszechny w bibliotece od jakiegoś czasu wpisał się w cotygodniowy grafik działania placówki przy ul. Damrota 32. Jednak niemalejąca frekwencja na obsługiwanych przez specjalistów z Urzędu Statystycznego w Opolu spotkaniach pokazuje, że wciąż jest duże zapotrzebowanie na tę formę pomocy. Kolejna okazja, żeby z niej skorzystać, nadarzy się już w przyszły piątek w godzinach 9:00-14:00.

Zainteresowani powinni znać numery PESEL wszystkich swoich domowników, powierzchnię użytkową lokalu mieszkalnego lub domu oraz rok oddania budynku do użytku.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: dewTreść komentarza: i kebsówData dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Były pacjentTreść komentarza: Klinika kosmicznych cen!!!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawyTreść komentarza: Czekamy na opinię eksperta, Koźlanina. Co Pan sądzi o tej inwestycji?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:57Źródło komentarza: Zmiany na placu zabaw przy ul. Filtrowej. Maluchy mogą już testować nowe urządzeniaAutor komentarza: J GTreść komentarza: Być dentysta to złoty interes chyba ceny usług dentystycznych są przeszacowane i to gruboData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:41Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: LutekTreść komentarza: Wszystko się zmienia, a jednak nic się nie zmienia. Jak po 17:00 na ulicach było pusto, tak jest nadal. Co z tym miastem jest nie tak?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:23Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Zacznijmy od tego że to ma na celu pokazać osoba które interesują się mundurem co to jest i przy okazji dobrze się bawić. Przynajmniej ja tak rozumiem, a że tobie coś się odkleiło i komentujesz to jakimś fermentem to gratulację. Farmazon roku!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:14Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwości
Reklama
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna