Reklama
sobota, 7 marca 2026 18:27
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

13 września mieszkanki Kędzierzyna-Koźla mogą się zgłosić na bezpłatne badania piersi

Przypominamy wszystkim paniom w wieku 50-69 lat o możliwości wykonania bezpłatnej mammografii. W Kędzierzynie-Koźlu taka okazja pojawi się w przyszły poniedziałek (13.09), gdy na parkingu jednego z marketów zaparkuje specjalny mammobus. Do badań zaprasza opolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia.
13 września mieszkanki Kędzierzyna-Koźla mogą się zgłosić na bezpłatne badania piersi

Rak piersi to choroba, która występuje najczęściej wśród kobiet po 50. roku życia. Jak przed nią się bronić? Odpowiedzią są regularne badania. Mammografia pozwala na wykrycie nowotworu już we wczesnym stadium rozwoju. Trwa ona tylko kilka minut, a można w ten sposób ochronić zdrowie, a nawet życie.

Opolski oddział NFZ zachęca kobiety w wieku 50-69 lat do wykonywania bezpłatnych badań profilaktycznych. Specjalne mammobusy parkują w każdym powiecie naszego regionu. W Kędzierzynie-Koźlu najbliższa okazja do przeprowadzenia darmowej mammografii pojawi się 13.09.2021 w godz. od 9.00 do 17.00 obok sklepu Kaufland przy ul. Kozielskiej 36.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: OzjaszTreść komentarza: Ja mogę płacić i 10zł/l byle Państwo Izrael i jego Obywatele byli bezpieczni.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 15:50Źródło komentarza: Ceny diesla w Kędzierzynie-Koźlu zmierzają w stronę 8 zł. Benzyna wszędzie kosztuje ponad 6 złAutor komentarza: Kate skatesTreść komentarza: Najbliższe KK porządne lodowisko kryte jest w czeskim Karniowie. 40 minut autem. Bilet rodzinny - 2 starych plus goowniak - 120Kč (20zł). Mnóstwo radości.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 09:57Źródło komentarza: Petycja uczennicy o kryte lodowisko poruszyła mieszkańców. Władze miasta zabrały głosAutor komentarza: ☆PANTERA☆Treść komentarza: Schody obok LO. PAMIETAM je od zawsze jakaś pamiątka jest to prawdaData dodania komentarza: 7.03.2026, 08:33Źródło komentarza: Ratujmy kozielskie schody. ZDJĘCIAAutor komentarza: CzujnikTreść komentarza: Fotki zarządu oraz autograf.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 22:43Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w koncernie. Grupa Azoty ma nowego prezesa i wiceprezesaAutor komentarza: MarTreść komentarza: He, he. Po tym artykule jakiś ważniak opublikuje podobnie beznadziejne oświadczenie jak w sprawie "inteligentnego" przejścia dla pieszych koło poczty w Koźlu. No niby są jakieś służby, płaci im się, a prywatne osoby są bardziej wyczulone na powszechny bałagan i brzydotę. Koniec kawusi!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:37Źródło komentarza: Ratujmy kozielskie schody. ZDJĘCIAAutor komentarza: AkwarelystaTreść komentarza: D4U Doradztwo Biznesowe i Handel. Przeważająca działalność gospodarcza: pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania (70.22.Z). Rozpoczął 2019-03-01, niestety zawiesił 2024-05-21. Szkoda. Miejmy nadzieję, że wznowi. Nie można tu wklejać linków, więc kto zainteresowany niech wrzuci w okienko frazę CEIDG i tam poklika odpowiednio. Wszystko jest jawne, bo musi.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:28Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w koncernie. Grupa Azoty ma nowego prezesa i wiceprezesa
bezchmurnie

Temperatura: 11°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna