Reklama
sobota, 7 marca 2026 16:19
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dodatkowy bodziec dla rolników. Stowarzyszenie poszukuje producentów lokalnych

Nawiązanie współpracy z produkującymi, wytwarzającymi produkty spożywcze lub rękodzieło. Taki cel przyświeca Euro-Country. Stowarzyszenie z Polskiej Cerekwi zaprasza na ciekawe szkolenie.
Dodatkowy bodziec dla rolników. Stowarzyszenie poszukuje producentów lokalnych
Samoobsługowy warzywniak Damiana Mroska z Większyc to jeden z przykładów z naszego powiatu, że rolniczy handel detaliczny ma sens

Autor: W

Rolnicy zainteresowani przetwórstwem produktów spożywczych nie powinni zwlekać i najpóźniej do 17 listopada zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu - tel. 77 887 30 27.

Szkolenie dotyczyć będzie rolniczego handlu detalicznego. Odbędzie się w GOSiR w Zakrzowie 24 listopada w godzinach 09:00-15:00. Wezmą w nim udział przedstawiciele Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kędzierzynie-Koźlu, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kędzierzynie-Koźlu, jak i osoby już zajmujące się rolniczym handlem detalicznym. Umożliwia on sprzedaż przez rolników wytworzonej przez siebie żywności, a został wprowadzony od 1 stycznia 2017 r.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: OzjaszTreść komentarza: Ja mogę płacić i 10zł/l byle Państwo Izrael i jego Obywatele byli bezpieczni.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 15:50Źródło komentarza: Ceny diesla w Kędzierzynie-Koźlu zmierzają w stronę 8 zł. Benzyna wszędzie kosztuje ponad 6 złAutor komentarza: Kate skatesTreść komentarza: Najbliższe KK porządne lodowisko kryte jest w czeskim Karniowie. 40 minut autem. Bilet rodzinny - 2 starych plus goowniak - 120Kč (20zł). Mnóstwo radości.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 09:57Źródło komentarza: Petycja uczennicy o kryte lodowisko poruszyła mieszkańców. Władze miasta zabrały głosAutor komentarza: ☆PANTERA☆Treść komentarza: Schody obok LO. PAMIETAM je od zawsze jakaś pamiątka jest to prawdaData dodania komentarza: 7.03.2026, 08:33Źródło komentarza: Ratujmy kozielskie schody. ZDJĘCIAAutor komentarza: CzujnikTreść komentarza: Fotki zarządu oraz autograf.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 22:43Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w koncernie. Grupa Azoty ma nowego prezesa i wiceprezesaAutor komentarza: MarTreść komentarza: He, he. Po tym artykule jakiś ważniak opublikuje podobnie beznadziejne oświadczenie jak w sprawie "inteligentnego" przejścia dla pieszych koło poczty w Koźlu. No niby są jakieś służby, płaci im się, a prywatne osoby są bardziej wyczulone na powszechny bałagan i brzydotę. Koniec kawusi!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:37Źródło komentarza: Ratujmy kozielskie schody. ZDJĘCIAAutor komentarza: AkwarelystaTreść komentarza: D4U Doradztwo Biznesowe i Handel. Przeważająca działalność gospodarcza: pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania (70.22.Z). Rozpoczął 2019-03-01, niestety zawiesił 2024-05-21. Szkoda. Miejmy nadzieję, że wznowi. Nie można tu wklejać linków, więc kto zainteresowany niech wrzuci w okienko frazę CEIDG i tam poklika odpowiednio. Wszystko jest jawne, bo musi.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:28Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w koncernie. Grupa Azoty ma nowego prezesa i wiceprezesa
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 17°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna