Reklama
poniedziałek, 16 marca 2026 04:13
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu na plakat związany tematycznie z HIV/AIDS

Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kędzierzynie-Koźlu oraz Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu. Nawiązano również współpracę z Krajowym Centrum ds. AIDS. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-V szkół ponadpodstawowych z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Jego celem było m.in. zwiększenie poziomu wiedzy nt. HIV/AIDS, propagowanie bezpiecznych zachowań w aspekcie HIV/AIDS, kształtowanie postawy tolerancji i akceptacji wobec osób żyjących z HIV i chorych na AIDS.
  • Źródło: Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Kędzierzynie-Koźlu
Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu na plakat związany tematycznie z HIV/AIDS

Autor: Zdjęcia: Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Kędzierzynie-Koźlu

Podczas narady komisji konkursowej w składzie: Agnieszka Mirkiewicz - plastyk Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, Celina Mucha - Sekcja Higieny Dzieci
i Młodzieży Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kędzierzynie-Koźlu, Iwona Krasińska (przewodnicząca Komisji) - Sekcja Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kędzierzynie-Koźlu zostały podjęte następujące ustalenia:

I miejsce - Maciej Lipiński z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte w Kędzierzynie-Koźlu

II miejsce - Natalia Biały II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu

III miejsce - Antonina Bednarek II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu

Wyróżnienie - Nikola Niemiec z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu

Informacja nt. wręczenia nagród zostanie przekazana do szkół telefonicznie w miesiącu grudniu 2021 r.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: z LompyTreść komentarza: Ja korzystałam z " basenu". Do ślizgawki była długa kolejka. Jak myśmy się mieścili w tych kilku litrach wody? Wspaniałe wspomnieniaData dodania komentarza: 15.03.2026, 21:27Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: Patrycja GasziTreść komentarza: W tych czasach są wodne płacę zabawData dodania komentarza: 15.03.2026, 20:16Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: sąsiadTreść komentarza: Ty Niemiec idź do roboty już.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 20:14Źródło komentarza: Była prezes Sądu Rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu nowym sędzią Trybunału KonstytucyjnegoAutor komentarza: MietekTreść komentarza: A co z incydentami kałowymi? Czy już wtedy znano tą tradycję?Data dodania komentarza: 15.03.2026, 20:12Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: eherrtTreść komentarza: śmierdzi pełowcem na kilometryData dodania komentarza: 15.03.2026, 20:00Źródło komentarza: Była prezes Sądu Rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu nowym sędzią Trybunału KonstytucyjnegoAutor komentarza: mieszkaniec lompyTreść komentarza: Dla starego dziada to był brodzik ale dla dzieci basen pełen atrakcjiData dodania komentarza: 15.03.2026, 16:47Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIA
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna