piątek, 5 grudnia 2025 12:47
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Semeniuk i Rejno wracają do ZAKSY, Szymura wypożyczony

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje, że do składu ZAKSY Kędzierzyn-Koźle wracają Kamil Semeniuk i Krzysztof Rejno. Poprzedni sezon obaj siatkarze spędzili na wypożyczeniu w Aluronie Virtu Warcie Zawiercie.
Semeniuk i Rejno wracają do ZAKSY, Szymura wypożyczony

To właśnie w barwach ZAKSY Kamil Semeniuk stawiał pierwsze kroki w seniorskiej siatkówce. Po trzech sezonach gry w kędzierzyńskim zespole Młodej Ligi w sezonie 2015/2016 przyjmujący trafił do pierwszego składu. W nim dwukrotnie sięgał po tytuł mistrza Polski, a także zdobył srebrny medal i Puchar Polski. Ostatni sezon nasz przyjmujący spędził na wypożyczeniu w Zawierciu, będąc jednym z wyróżniających się zawodnik półfinalisty PlusLigi.

Również Krzysztof Rejno wraca z wypożyczenia do Aluronu, gdzie był podstawowym zawodnikiem drużyny. 25-letni siatkarz, poza czujnością na siatce i regularnością w ataku, potwierdził, jak dużym atutem w jego grze jest zagrywka. Do Kędzierzyna-Koźla trafił z pierwszoligowej Stali Nysa. To będzie czwarty sezon środkowego w barwach ZAKSY. W latach 2016/2017 oraz 2018/2019 przebywał na wypożyczeniu, zbierając cenne doświadczenie w innych klubach PlusLigi.

Klub potwierdził też, że drugi libero Kamil Szymura najbliższy sezon ligowy spędzi na wypożyczeniu, ale nie podano, w jakim zespole będzie grał.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 7°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama