Strażacy z Kędzierzyna-Koźla mistrzami i wicemistrzami Polski w aquathlonie!
Świetny występ strażaków z Kędzierzyna-Koźla podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Aquathlonie. Reprezentanci Państwowej Straży Pożarnej wywalczyli złoto i srebro w rywalizacji sztafet.
Wczoraj, 22:01
1