Reklama
wtorek, 23 czerwca 2026 05:17
Reklama Dental Clinic - baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

kozle

Miejskie przedszkola pod specjalnym nadzorem
Miejskie przedszkola pod specjalnym nadzorem

Od 18 maja miejskie żłobki i przedszkola rozpoczynają działalność w warunkach trwania pandemii. Priorytetowym zadaniem placówek jest zapewnienie dzieciom i personelowi bezpiecznych warunków. W placówkach będą obowiązywały szczegółowe procedury bezpieczeństwa.

08.05.2020 15:47
DW 408 zamknięta, czyli znów wokoło
DW 408 zamknięta, czyli znów wokoło

Przejazd kolejowy pomiędzy Azotami a Bierawą do końca maja zostanie zamknięty. Jak wytyczono objazdy?

08.05.2020 14:12    1
Znów trzeba zacisnąć zęby, czyli o zamkniętej DW 408
Znów trzeba zacisnąć zęby, czyli o zamkniętej DW 408

Ponownie mają pod górkę kierowcy podróżujący drogą wojewódzką nr 408. Strategiczny trakt łączący Kędzierzyn-Koźle z Gliwicami w miejscu styku z przejazdem kolejowym pomiędzy Azotami a Bierawą 7 maja wyłączono z użytku. Jak długo przyjdzie czekać na otwarcie?

08.05.2020 12:09    1
Wypadek w Solarni. Lądował śmigłowiec LPR
Wypadek w Solarni. Lądował śmigłowiec LPR

W piątek, 8 maja po godzinie 9 w Solarni doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe.

08.05.2020 12:04    1
Strażacy wezwani do zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca
Strażacy wezwani do zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca

W czwartek, 7 maja około godziny 10.30 strażacy zostali zadysponowani na ulicę Jasną w Koźlu Port, aby zabezpieczyć lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

07.05.2020 11:13    1
Bryg. Leszek Morkis, oficer prasowy straży pożarnej pożegnał się z mundurem
Bryg. Leszek Morkis, oficer prasowy straży pożarnej pożegnał się z mundurem

W dniu 30 kwietnia odbyło się pożegnanie ze służbą Naczelnika Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu - brygadiera Leszka Morkisa.

07.05.2020 10:09    1
Strażacy usuwali groźnie zwisające drzewo
Strażacy usuwali groźnie zwisające drzewo

W środę, 6 maja około godziny 17.30 strażacy zostali zadysponowani na ulicę Koszykową w Kędzierzynie-Koźlu. Ze zgłoszenia wynikało, że złamane drzewo zwisa nad linią telekomunikacyjną.

06.05.2020 19:31
Kolejna ofiara koronawirusa w kozielskim szpitalu
Kolejna ofiara koronawirusa w kozielskim szpitalu

Z przykrością informujemy o kolejnym zgonie wśród zakażonych koronawirusem mieszkańców Opolszczyzny. W kozielskim szpitalu zmarł 72-letni mężczyzna z naszego powiatu.

06.05.2020 17:36
Śledztwo wstrzymano z powodu koronawirusa
Śledztwo wstrzymano z powodu koronawirusa

Przyczyny pożaru kamienicy przy ulicy Ligonia, do którego doszło w sobotę 18 kwietnia, nie są jeszcze znane. Jak poinformował prokurator rejonowy - pewne procedury zostały wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa.

06.05.2020 11:28
Uroczystości Dnia Strażaka w Kędzierzynie-Koźlu
Uroczystości Dnia Strażaka w Kędzierzynie-Koźlu

W poniedziałek, 4 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się symboliczne uroczystości Dnia Strażaka.

06.05.2020 10:22
Szpital w Koźlu otrzymał kolejne respiratory
Szpital w Koźlu otrzymał kolejne respiratory

Sytuację epidemiologiczną w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim monitoruje starostwo powiatowe. Jak przedstawiają się dane z 6 maja? Szpital w Koźlu otrzymał też nowy sprzęt.

06.05.2020 10:06
Bartuś przy mamie czuje się najlepiej
Bartuś przy mamie czuje się najlepiej

Bartek potrzebuje dużo uwagi z mojej strony, bliskości i czułości. Zresztą jak każdy nowonarodzony dzieciaczek - mówi Anna Miłek z Miejsca Odrzańskiego o swoim skarbie. Bartosz jest pierwszym od dekady chłopcem w niewielkim sołectwie w gminie Cisek.

05.05.2020 19:17    2    3
Bony upominkowe trafiły do kobiet pracujących w kozielskim szpitalu
Bony upominkowe trafiły do kobiet pracujących w kozielskim szpitalu

74 bony upominkowe trafiły 5 maja do szpitala zakaźnego w Koźlu. Zostały przygotowane przez salony kosmetyczne z Kędzierzyna-Koźla w ramach ogólnopolskiej kampanii #PieknodlaBohaterek.

05.05.2020 15:09    2
Laboratorium w Koźlu otwarte. Będzie wykonywało testy na koronawirusa
Laboratorium w Koźlu otwarte. Będzie wykonywało testy na koronawirusa

Nowoczesne laboratorium otwarte zostało w kozielskim szpitalu. Sfinansowała je Grupa Azoty ZAK SA. Od środy 6 maja będą tam robione testy w kierunku koronawirusa.

05.05.2020 14:15    3
Mały cud w szpitalu w Koźlu. Matka i dziecko czują się dobrze
Mały cud w szpitalu w Koźlu. Matka i dziecko czują się dobrze

W najbliższych dniach dowiemy się, jakie będą dalsze losy zakażonej COVID-19 kobiety z okolic Jeleniej Góry, która w 30. tygodniu ciąży urodziła w kozielskim szpitalu dziewczynkę. Pacjentka po porodzie przeszła kurację osoczem ozdrowieńca.

05.05.2020 14:09    1    1
Reklama Moja Gazetka - strona główna