Mikołajki jak z bajki w kinie „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu

  • 02.12.2021, 16:37
  • Ł
Mikołajki jak z bajki w kinie „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu
Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najlepszy scenariusz na spędzenie tego święta to filmowa przygoda w kinie „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu. Piękne bajki, moc konkursów z nagrodami oraz Mikołaj z workiem pełnym łakoci - to wszystko czeka na was w dniach 4-6 grudnia.

Drogie dzieci 4 i 5 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holu kina i mnóstwo dobrej zabawy! W ramach bajkowych Mikołajek zapraszamy na seanse z konkursami:

Nasze magiczne Encanto (seanse sobota i niedziela godz. 13.20 i 16.00, poniedziałek godz. 17.30) - opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal, żyjącej w górach Kolumbii, gdzie każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona może być jej ostatnią nadzieją.

Clifford. Wielki czerwony pies (seanse sobota i niedziela godz. 12.00 i 14.20, poniedziałek godz. 18.15) - ośmioletnia Emily marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny. Nie spodziewa się jednak, że pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu. Dziewczynka postanawia znaleźć czarodzieja, który, przywróci Clifforda do normalnego rozmiaru.

Chłopiec z chmur (seanse sobota i niedziela godz. 10.45, poniedziałek godz. 17.00) - dla Thomasa pomysł spędzenia wakacji z ojcem, zapalonym ornitologiem wydaje się koszmarem. Naukowiec oznajmia, że chce uczyć zagrożone wyginięciem dzikie gęsi migrowania, a skazany na opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami chłopiec przywiązuje się do nich coraz bardziej.

Gwiazdka Klary Muu (seanse sobota i niedziela godz. 10.15, poniedziałek godz. 16.20) - to świąteczna kontynuacja uwielbianej animacji „Klara Muu!”. Mała krówka z pomocą przyjaciół zrozumie, że święta to przecież nie tylko prezenty, bo ważniejsze od pozorów i dekoracji jest po prostu bycie razem.

Ł

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe