Kino Konesera w Heliosie. Seans filmu "Wymarzony"

  • 09.07.2019, 13:54
  • Ł
Kino Konesera w Heliosie. Seans filmu "Wymarzony"
Kędzierzyński „Helios” zaprasza na specjalny pokaz belgijsko-francuskiego dramatu pt. „Wymarzony”. Kolejny seans Kina Konesera zaplanowano na 10 lipca, na godz. 18.30.

Alice (Élodie Bouchez) od lat marzy o dziecku, ale wie, że nigdy nie będzie mogła urodzić. Z kolei maleńki Theo zaraz po narodzinach zostaje oddany przez nastoletnią matkę. Jean (Gilles Lellouche) od lat prowadzi tymczasowy dom dla dzieci, czekających na swoich nowych rodziców. Losy tej trójki splotą się w opowieści o poszukiwaniu miłości i własnego miejsca na ziemi. Theo trafia pod opiekę Jeana. Między chłopczykiem a jego tymczasowym tatą rodzi się silna więź. Jean ze zdumieniem dostrzega, jak dużo chłopczyk rozumie ze swojej sytuacji i jak wiele potrzebuje uczucia. Tymczasem Alice jeszcze raz musi udowodnić sobie i światu, że jest gotowa do roli matki. Jej spotkanie z Theo i Jeanem okaże się decydujące dla całej trójki. Czy chłopczyk jest gotowy na kolejną zmianę w swoim krótkim życiu? Jak zniesie rozstanie z Jeanem? Czy w oczach Alice zobaczy swoją nową mamę?

Film na podstawie scenariusza i w reżyserii Jeanne Henrry otrzymał siedem nominacji do nagrody Cezar, przyznawanej przez Francuską Akademię Sztuki i Techniki Filmowej.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe