Dwa dni z siatkówką plażową

  • 25.07.2019, 12:22
  • Ł
Dwa dni z siatkówką plażową Foto: OZPS
Piaszczyste boiska na stadionie „Kuźniczka” przy ul. Grunwaldzkiej w Kędzierzynie-Koźlu w weekend będą areną dwóch turniejów siatkówki plażowej.

W sobotę 27 lipca rozegrany zostanie turniej eliminacyjny do cyklu Grand Prix Opolszczyzny, który organizuje Opolski Związek Piłki Siatkowej. Zawody odbyły się już w Suchym Borze, Głuchołazach, Krapkowicach i Mosznej, a teraz czas na Kędzierzyn-Koźle. O godz. 10 rozpoczną się rozgrywki kobiet i mężczyzn, a na godz. 14 zaplanowano turniej mikstów.

Uczestnicy cyklu otrzymują punkty za miejsca uzyskane w poszczególnych turniejach, a ich suma zdecyduje o tym, które pary wystąpią w wielkim finale GPO, który odbędzie się ponownie na stadionie „Kuźniczka” w dniach 3 (kobiety) i 4 (mężczyźni) sierpnia.

 

Z kolei w niedzielę 28 lipca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na stadion przy ul. Grunwaldzkiej na ostatni turniej z cyklu rozgrywek o mistrzostwo miasta amatorów w siatkówce plażowej. W klasyfikacji generalnej prowadzą: Tomasz Płocki i Szymon Zamszyn, którzy wygrali trzy wcześniejsze turnieje i będą też faworytami do zdobycia tytułu.

Zapisy w dniu turnieju w godz. 9.15-9.45. Początek gier o godz. 10.

 

Ł

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe