Trwają ekowakacje w bibliotece

  • 09.08.2019, 14:17
  • Rafał Pulkowski
Trwają ekowakacje w bibliotece
Bezpłatne zajęcia edukacyjne, warsztaty literackie, plastyczne i ruchowe, zajęcia komputerowy i wiele innych rzeczy czeka w kędzierzyńsko-kozielskich bibliotekach na najmłodszych mieszkańców.

Bogaty program zajęć można znaleźć do końca sierpnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy kozielskim Rynku oraz w filiach nr: 1, 5, 10 i 11. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 13. Zajęcia są bezpłatne i może przyjść na nie każde dziecko - samo bądź z opiekunem.

- Zajęcia prowadzone są przez nasze bibliotekarki. Pod ich opieką dzieci wykonują przeróżne prace plastyczne, robią eksperymenty, czytają wspólnie książki, malują, rysują, odbywają się różne zabawy sportowe oraz zajęcia przy komputerach - mówiła Sandra Golemo z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu.

Każdego dnia na zajęcia przychodzi od 10 do 30 dzieci w różnym wieku. Nieco starsze dzieci i młodzież znajdą także coś dla siebie w oddziale dla młodzieży Studnia - Otwarta Kultura. Można tam między innymi pograć w retro gry planszowe.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe