GAZ-SYSTEM na piątkę! Bieg główny. Fotorelacja

  • 15.09.2019, 13:58
  • Ł
GAZ-SYSTEM na piątkę! Bieg główny. Fotorelacja
Przemysław Chatys wygrał piątą edycję biegu GAZ SYSTEM na piątkę!, który odbył się w Kędzierzynie-Koźlu 15 września. Na pięciokilometrową trasę wyruszyło 300 uczestników.

GAZ SYSTEM na piątkę!, organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, to nie jest klasyczny bieg uliczny, gdyż jego trasa częściowo prowadzi przez las, gdzie są podbiegi i zbiegi. Dla nieprzyzwyczajonych do takich warunków zawodników mogło to być męczące. Piękna, słoneczna pogoda również dała się niektórym we znaki. Biegali starsi i młodsi, zawodowcy i zupełni amatorzy. Jednak na mecie była radość z pokonania własnych słabości lub poprawienia rekordu życiowego.

Zwycięzcą został Przemysław Chatys z Kędzierzyna-Koźla, który pięciokilometrową trasę pokonał w 16 minut i 17 sekund. Drugie miejsce zajął Łukasz Błach również z naszego miasta (czas 16,46), a trzeci był Martin Sobota z Chróścic (17,24).

Najszybszą kobietą była Patrycja Suchowiecka z Rudy Śląskiej, która uzyskała wynik 19,13. Na podium znalazły się jeszcze: Magdalena Giet z Dziergowic (19,31) oraz Anna Skalska z Bytomia (21,17).

Ł

Zdjęcia (261)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe