ZUS zaprasza na Tydzień Przedsiębiorcy w Kędzierzynie-Koźlu

  • 16.09.2019, 09:22 (aktualizacja 16.09.2019, 09:35)
ZUS zaprasza na Tydzień Przedsiębiorcy w Kędzierzynie-Koźlu
Już 25 i 27 września inspektorat ZUS w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na darmowe szkolenia i konsultacje. To specjalna oferta dla pracodawców w ramach opolskiego Tygodnia Przedsiębiorcy, który potrwa w całym regionie od 23 do 27 września. Jakie korzyści wynikają z legalnego zatrudnienia i jak ZUS może pomóc w ustalaniu świadczeń krótkoterminowych? – to tylko niektóre kwestie jakie objaśnią eksperci przedstawicielom lokalnego biznesu.

Tydzień Przedsiębiorcy to impreza nie tylko dla pracodawców, ale również księgowych, kadrowych, menadżerów i pracowników, w tym cudzoziemców. Na darmowe konsultacje mogą też liczyć początkujący w biznesie oraz ci, którzy planują prowadzić działalność gospodarczą.

- Zachęcamy pracodawców, by zapisywali się na szkolenia i seminaria. W tym roku proponujemy takie tematy jak legalność zatrudniania cudzoziemców i rozliczania za nich składek, ubezpieczenia unijne i poświadczanie formularzy A1 za polskich pracowników czy współpracę z ZUS przy ustalaniu
i wypłacie świadczeń krótkoterminowych. Podkreślimy też jakie uprawnienia ma pracodawca i ZUS przy kontrolowaniu zwolnień lekarskich - informuje Sebastian Szczurek, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie opolskim.

Tegoroczna edycja Tygodnia Przedsiębiorcy w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się w sali narad miejscowego inspektoratu ZUS przy Al. Jana Pawła II 26.

Szkolenia i seminaria są bezpłatne, a można się na nie zapisywać już teraz pod nr tel. 77 405 66 80 lub pisząc na e-mail: [email protected]

Szczegółowy harmonogram Tygodnia Przedsiębiorcy w województwie opolskim dostępny jest na: zus.pl/o-kalendarium

Zapisz się, przyjdź, skorzystaj, zapraszamy!

 

 

Sebastian Szczurek

regionalny rzecznik prasowy ZUS

województwa opolskiego

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe