Baseballiści UKS-u Caper wygrali wszystko, co się dało

  • 17.09.2019, 14:42
  • Ł
Baseballiści UKS-u Caper wygrali wszystko, co się dało
Kolejny sukces na koncie baseballistów z UKS-u Caper Kędzierzyn-Koźle, którzy wygrali międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików strefy południowej.

- Rywalizację o mistrzostwo Polski w kategorii młodzików rozgrywa się z podziałem na trzy strefy. My wygraliśmy na południu i tym samym obroniliśmy tytuł mistrzowski sprzed roku – informuje Sławomir Smętek, trener drużyny.

Zawody rozegrane zostały 14 i 15 września na obiektach KS-u Silesia w Rybniku. UKS Caper, który wystąpił w składzie: Sebastian Jaglarz, Dominik Seemann, Mateusz Daroszewski, Jakub Daroszewski, Filip Szczurowski, Dominika Lizoń, Adam Szczurowski, Oliwier Tadewicz, Dominik Polak i Kacper Dąbrowski, wygrał wszystkie mecze. Wszyscy zawodnicy są uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu.

- W tym sezonie nasza drużyna zdobyła wszystkie tytuły możliwe do zdobycia w kraju w kategorii młodzików. Były to: Puchar Polski, Mistrzostwo Polski Małej Ligi Baseballu i teraz mistrzostwa młodzików strefy południowej - dodał szkoleniowiec UKS-u, który już zaprasza mieszkańców na rozgrywki o Puchar Opolszczyzny, które odbędą się w Kędzierzynie-Koźlu 6 października.

Ł

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe